Українське пиво

Ресторан-пивоварня “Старгород” у Дніпрі

Ресторан-пивоварня "Старгород" в Днепре

Старгород – перша пивоварня у місті Дніпро. Тільки тут варять справжнє чешське пиво за класичною технологією на найкращьому європейському обладнанні.

Вже 16 років “Старгород” варить 4 класичних сортів пива: “Десятка”, “Пшеничне”, “Лагер” та “Чорне”. Всі сорти пива варяться з використанням жатецького хмелю, чешського солоду та чешських дріжжів.

С 01 червня 2005 року чешська пивоварня “Старгород” почала варити справжнє чешське пиво, та не змінює постачальників сировини з Чехії.

Чешське Старгородське Пиво вариться під контролем Пражського інститута Пивоваріння.

Тільки у “Старгороді” пиво вариться за класичною технологією з окремим бродінням та добродінням. Тут не фільтрується, не пастеризується пиво. Не використовується проміжна тара, пиво безпосередньо потрапляє з пивоварні на бар до ваших келихів.

“Старгород” – це пивоварня з рестораном. Всі страви тут – під пиво. Чешська кухня адаптована під місцевий український колорит.

Кожного дня на самому великому грилі в Україні готується ціла тварина. Гриль був привезен із Німеччини і дозволяє приготувати тварину вагою до 180кг. Такі грилі використовують на пивному фестивалі «Oktoberfest».

У спорт-барі “Старгороду” можна подивитися прямі спортивні трансляції. При цьому потрапити до атмосфери стадіону і насолодитися грою улюбленної команди із справжнім Чешським Старгородським Пивом, танцями на барній стійці, які перетворюють звичайний перегляд трансляції у неповторне шоу.

Кожного вечеру в “Старгороді” грають музиканти і можуть заспівати разом із вами улюбленні пісні. Ніякі ресторани Дніпра не мають такої душевної атмосфери.

З 21:00 на другому поверсі пивоварні “Пісенний Заспів”. Співаємо та танцюємо на столах до ранку.

А по п’ятницях тут тематичні шоу. Кожну п’ятницю різне: “П’ятниця-розпусниця”, “Парубоцька вечірка”, “Дівич-вечір”, “Бал закоханих”, “Хелловін”, “Дурдом”, “Івана купала” та багато інших.

“Старгород” – це місце душевних веселощів.

Асортимент пива Ресторан-пивоварня “Старгород” у Дніпрі

Коментувати

Останні новини