Українське пиво

Pilsner Urquell відкриє інтерактивний пивний центр у Празі

Автор: Олег Пивнюк
Pilsner Urquell відкриє інтерактивний пивний центр у Празі

Перший і поки що єдиний центр Pilsner Urquell у чеській столиці займе три поверхи історичної будівлі City Palais неподалік Вацлавської площі. Відкриття виставки, пабу, ресторану та магазину заплановано на 2023 рік.

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience розповість гостям про історію пива Pilsner Urquell, флагманського бренду найбільшого виробника пива в Чехії. Центр стане спільним проектом компанії Pilsner Urquell Asahi Europe & International та The Original Experience Company.

Празький центр займе три поверхи та понад 3 тис. кв. метрів. Експозиція на першому поверсі повністю присвячена історії бренду, а на другому розмістяться паб, школа дегустації, бар преміум-класу, ресторан і магазин.

Історія пива Pilsner Urquell починається у XIX столітті у місті Пльзень. Згодом пивоварня Plzeňský Prazdroj отримала статус провідного виробника в країні та найбільшого експортера чеського пива. З 2017 року бренд належить японському пивоварному конгломерату Asahi.

Pilsner Urquell вже має пивний музей у Пльзені. Проте творці центру зазначають, що більшість туристів приїжджають одразу до Праги і більшу частину часу проводять у столиці.

Коментувати

Останні новини