Українське пиво

Оновлено перелік учасників фестивалю Крафт Культура

Автор: Олег Пивнюк
крафт культура

Фестиваль Крафт Культура, який пройде у Дніпрі 24-25 вересня, оновив перелік учасників.

До вже відомих учасників додалися 4 нових. Ця інформація опублікована на офіційній facebook сторінці фестивалю. Нові учасники:

Дідько

Я варю пиво, дуже крафтове і нереально інтригуюче. Тож коли тебе посилають до Дідька, це не привід ображатися, це привід випити. А з тим що… будь упевнений, у Дідька знайдеться пиво саме для тебе.

Litopys

Ми пишемо свій Litopys хмелем та солодом. Ми експериментуємо, але й цінуємо старі надбання.
Базою стала українська етніка, наші рідні топоніми та гідроніми під незвичним кутом зору, регіолекти, українська міфологія та історія. Нас на це надихає саме розташування нашої пивоварні – практично музейна територія у мальовничому селі.

MUZA

«MUZA – це все, що ти ловиш від життя!». Молода контрактна пивоварня зі Львова, що розпочала свою роботу із початком війни. Вона стала відома завдяки своїм «кислякам», але у планах – розширити асортимент та ввірватись у топи по всіх головних сортах пива!

Volta

Volta – місто Київ. Ще одна крафтова броварня зі столиці. Дуже сором’язливий колектив, чого не можна сказати про їх смачне пиво. Розвиваються, працюють над помилками, та головне – завжди рухаються уперед!

Коментувати

Останні новини