Українське пиво

Пляшку від пива “Путін хуйло” додали до експозиції Британського музею

Автор: Олег Пивнюк
Пиво Путин Хуйло

Пляшка пива “Путін хуйло” від львівської “крафтової броварні Правда” – одна з небагатьох пивних пляшок, що знаходяться в експозиції Британського музею.

Цитата з сайту музею:

Протягом тижня після російського вторгнення пивоварня “Правда” у західноукраїнському місті Львів переорієнтувалася з виробництва пива на виготовлення “коктейлів Молотова” – саморобних запалювальних бомб, названих фінськими військами під час Другої світової війни на честь радянського міністра закордонних справ В’ячеслава Молотова, який стверджував, що бомбардування Фінляндії є скиданням харчових продуктів. Пивоварня вирішила використовувати пляшки пива Golden Ale, яке раніше називалося “Putin Huilo” на честь популярної нецензурної футбольної кричалки, що з’явилася, коли росія анексувала Крим у 2014 році, а оригінальна назва була змінена на “Putin”.

Пляшка пива, відлита з темно-коричневого скла, об’ємом 330 мл, з етикеткою, на якій зображений оголений Володимир Путін на троні з мініатюрним Дмитром Медведєвим на колінах, який тримає ядерну бомбу в оточенні танків, озброєного солдата, забризканих кров’ю автомобілів і нафтових свердловин.

Подивитись на пляшку у Британському музеї можна на сайті музею за посиланням: https://www.britishmuseum.org/collection/object/H_2022-8016-1

Коментувати

Останні новини