Українське пиво

Новий сайт для порівняння вартості пива створено у Великобританії

Автор: Олег Пивнюк
порівняння вартості пива

Сайт Best Beer Offers (beer-offers.com) був створений з метою заощадити любителям пива як час, так і гроші, дозволяючи користувачам порівнювати сотні різних пропозицій пива з списку пивоварень, магазинів і роздрібних продавців пива, що постійно зростає.

Багато жителів Британії відчувають розчарування щодо обмеженого вибору, доступного у відомих великих роздрібних продавців, а також бажанням та необхідністю витратити якомога більше грошей під час поточної кризи. Best Beer Offers пропонує потенційним покупцям універсальний магазин, що дозволяє заощадити кілька фунтів та розширити свої пивні горизонти.

Best Beer Offers шукає своє унікальне місце в пивній індустрії з наміром принести користь любителям пива без будь-яких додаткових витрат, а також зробити те саме для пивоварень, магазинів та інших роздрібних продавців.

Будь-яка компанія може зареєструватися на сайті beer-offers.com та завантажити свої власні пропозиції. Best Beer Offers не стягує комісію за будь-які кліки або покупки, зроблені в результаті інформації, розміщеної на сайті.

Коментувати

Останні новини