Українське пиво

У Великій Британії закриється єдиний музей, присвячений історії пивоваріння

Автор: Олег Пивнюк
У Великій Британії закриється єдиний музей, присвячений історії пивоваріння

Національний центр пивоваріння у Бертоні-на-Тренті припинить роботу до кінця року, а компанія Molson Coors розмістить у ньому свій головний офіс.

Представники CAMRA заявили, що закриття центру стане нищівною втратою не лише для колишньої «пивної столиці», а й усієї країни. Як одна з найбільших пивоварних компаній у світі, Molson Coors несе відповідальність за збереження історичних об’єктів, що знаходяться під її відомством. Шкода, що компанія думає про прибуток більше, ніж історію», — уточнили в організації.

CAMRA закликає Molson Coors змінити стратегію, вкласти гроші у музей та зберегти колекції на місці. Однак пивоварна компанія заявила, що попередня будівля, в якій розташовувався її офіс, була повернута адміністрації міста в рамках програми відновлення історичного центру. Співробітникам потрібне нове місце роботи, і будівля центру пивоваріння — найкращий варіант із наявних. Також “переїзд” допоможе зберегти до 500 робочих місць.

Пивоварня залучить до проекту благодійні організації та фонди, щоб «делікатно» закрити Національний центр пивоваріння та швидше знайти для його експонатів нове місце.

Коментувати

Останні новини