Українське пиво

SIBA оголошує Національний конкурс домашнього пива

Автор: Олег Пивнюк
SIBA оголошує Національний конкурс домашнього пива

Товариство незалежних пивоварів (SIBA) оголосило новий конкурс – Національний конкурс домашнього пива. Переможці мають можливість побачити, як їхнє пиво буде професійно зварено на пивоварні, відзначеній багатьма нагородами.

Участь у конкурсі безкоштовна для членів SIBA Homebrewer, реєстрація відкривається сьогодні, а оцінюватимуть його професійні пивовари на виставці BeerX у березні.

SIBA співпрацює виключно з Yakima Chief Hops, щоб надати членам програми Homebrewer новий експериментальний хміль HBC 586. Він був описаний як “велике поєднання фруктових смаків, манго, гуава, лічі, цитрусові, з трав’яними нотками”.

Перед конкурсантами стоїть завдання зварити найкращий світлий ель з одним хмелем, який демонструє весь потенціал нового сорту хмелю.

“Надання домашнім пивоварам доступу до одного з останніх експериментальних сортів хмелю Yakima Chief дає їм можливість розширити межі пивоваріння на основі хмелю, беручи безпосередню участь в елітній програмі випробувань Yakima Chief”, – сказав Роббі Харріган, менеджер з продажу домашнього пивоваріння Yakima Chief в Європі. “Професійні пивовари лише нещодавно отримали доступ до цього неймовірного нового хмелю, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що створять з ним домашні пивовари”

Пивовар, чиє пиво буде названо абсолютним чемпіоном, матиме можливість допомогти масштабувати свій рецепт для виробництва на пивоварні Quantock Brewery. Ця крафтова пивоварня відома своїми хмелевими сортами пива, такими як лінійка Obsessed With з одним хмелем.

Директор компанії Quantock Шеріл Форд (Cheryl Ford) зазначила: “Ми починали, як і кожен домашній пивовар, експериментуючи в своєму гаражі, а тепер у нас з’явилася можливість розвивати і розширювати власну незалежну пивоварню, виготовляючи пиво, яким насолоджуються по всій країні. Приємно бачити, що SIBA розширилася, включивши в себе домашніх пивоварів, які є майбутнім нашої галузі, і ми не можемо дочекатися, щоб запросити переможця приєднатися до нас тут на день пивоваріння”.

Коментувати

Останні новини