Українське пиво

Катар вимагає заборонити продаж пива під час ЧС-2022

Автор: Олег Пивнюк
ЧМ-2022

Функціонери ФІФА починають шкодувати, що надали право проведення чемпіонату світу Катару. Ще не розпочавшись, турнір уже почав обростати скандалами, а тепер ще й може коштувати Міжнародній федерації футболу фінансових та репутаційних збитків.

За даними видання The Times, ФІФА вже сьогодні можуть оголосити про заборону на продаж алкоголю на аренах під час проведення Чемпіонату Світу з футболу 2022. На цей крок “боси” світового футболу можуть піти через сильний тиск влади країни.

За два дні до початку чемпіонату світу правляча родина Катару звернулася до ФІФА з такою вимогою. Зазначимо, що наразі, згідно з правилами, уболівальники можуть купувати алкоголь на території стадіонів у спеціальних зонах за три години до початку матчу та за годину після фінального свистка. Але катарці хочуть повністю заборонити вживання алкоголю. У такому разі алкоголь залишиться лише у фан-зонах і, можливо, у VIP-ложах.

Таке пізнє звернення стало справжньою несподіванкою для ФІФА та виробника і ключового спонсора турніру компанії Budweiser. Якщо заборона набуде чинності, під загрозою виявиться і багатомільйонний контракт між ФІФА та Budweiser.

Державною релігією Катару є іслам, тому у країні суворо заборонено пити алкогольні напої.

Коментувати

Останні новини