Українське пиво

AB InBev на ЧС-2022 просуватиме Budweiser Zero

Автор: Олег Пивнюк
AB InBev на ЧС-2022 просуватиме Budweiser Zero

У рамках ЧС-2022 AB InBev, офіційний спонсор заходу, просуватиме безалкогольний лагер Budweiser Zero – він стане символом чемпіонату.

Компанія вважає, що це природний вихід із становища. Чемпіонат проходить у Катарі — мусульманській країні із жорсткими обмеженнями. Влада дозволила продаж алкоголю в спеціальних зонах, але на трибуни вільно пускатимуть лише гостей з безалкогольними напоями.

За словами Марселя Маркондеса, директора з маркетингу AB InBev, на стадіонах у Катарі зберуться мільйони людей – це чудова можливість для реклами безалкогольного напою.

15 вересня Budweiser представив рекламну кампанію The World is Yours to Take (“Світ належить вам”). Її амбасадорами стали футболісти Ліонель Мессі, Неймар-молодший та Рахім Стерлінг.

Рекламу безалкогольного бренду локалізують для 70 країн. Також Budweiser планує продати мільярд пляшок пива з QR-кодом, що веде на сайт із розіграшем цінних призів — у тому числі й квитків на чемпіонат світу.

AB InBev заявила, що до 2025 року слабоалкогольні та безалкогольні бренди становитимуть не менше 20% світового портфеля компанії.

Коментувати

Останні новини