Українське пиво

Budweiser будує найбільшу в Азії крафтову пивоварню в Китаї

Автор: Олег Пивнюк
Budweiser Китай

Завод крафтового пива Budweiser Putian в китайській провінції Фуцзянь став найбільшим заводом крафтового пива в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Розташований в індустріальному парку Budweiser InBev Food в місті Путянь-Ханьцзян, новий завод крафтового пива Budweiser є найбільшим крафтовим пивоварним заводом в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР), а також першою крафтовою пивоварнею в китайській провінції Фуцзянь.

Третій завод крафтового пивоваріння Budweiser був створений у партнерстві з компанією CIMC Liquid Process Technology, яка раніше допомагала пивному гіганту в реалізації проектів Budweiser Wuhan Craft Brewing Project та OB Craft Brewing Project в Кореї.

Завод площею близько 7450 квадратних метрів, включаючи офіси, лабораторію та туристичний коридор з зоною для ознайомлення з процесом пивоваріння, здатний виробляти 10 000 тонн якісного крафтового пива на рік.

Завод оснащений оцукрювальним обладнанням для переробки сировини, варіння та обробки пива. Крім того, на підприємстві впроваджено енергозберігаючі технології, а також зелене, відкрите планування міських садів, що підвищує його екологічність.

Окрім виробництва першокласних брендів зрілого крафтового пива компанії, таких як “Goose Island” та “Boxing Cat”, пивоварня також слугуватиме виробничою базою для “059 Shoreline Brewing Commune” – місцевого крафтового бренду з культурними особливостями провінції Фуцзянь, створеного командою пивоварів компанії “Будвайзер“.

В Китаї крафтове пиво набуває все більшої популярності протягом останніх кількох років, особливо серед молодих споживачів. Згідно з Білою книгою Taobao Tmall про тенденції розвитку лікеро-горілчаної промисловості у 2022 році, кількість споживачів крафтового пива зросла на 50% з 2019 по 2021 рік.

Крафтове пиво також стало основним драйвером для майбутнього зростання пивної галузі. За оцінками, до 2025 року споживання крафтового пива в Китаї досягне 2,6 млрд літрів, оскільки рівень проникнення збільшиться з нинішніх 2,2% до 6,7%. Очікується, що до 2025 року обсяг роздрібного ринку крафтового пива досягне 104 млрд юанів із середньорічним темпом зростання на рівні 26%.

Про це заявив генеральний директор Budweiser Brewing Company APAC Limited Ян Крапс: “Наші інвестиції в Китаї і надалі будуть зосереджені на трьох ключових напрямках: високоякісному крафтовому пиві, цифровій трансформації та розширенні бізнесу. Завод крафтового пива Budweiser продовжить розробляти високоякісне крафтове пиво, щоб задовольнити попит споживачів на високоякісне, різноманітне та персоналізоване пиво. Budweiser також прагне побудувати взаємовигідну та безпрограшну ситуацію між компанією та місцевою громадою”.

Пан Ко Брінк, заступник генерального директора CIMC Enric та генеральний директор CIMC Liquid Process Technology, додав: “Виробництво високоякісного та модного пива є основною вимогою для того, щоб бути конкурентоспроможним на ринку пива. Крім того, зі стрімким зростанням диференційованих категорій, таких як крафтове пиво, можливості компанії в галузі також зростають. Більше того, оскільки лікеро-горілчана промисловість зазнає всебічної трансформації, щоб стати більш зеленою та екологічно чистою, компанія рада надати клієнтам нові надихаючі розробки та технології, які допоможуть їм досягти вуглецевої нейтральності”.

Коментувати