Українське пиво

Budweiser конвертує перегляди реклами на сонячну енергію

Автор: Олег Пивнюк
Budweiser конвертує перегляди реклами на сонячну енергію
Budweiser конвертує перегляди реклами на сонячну енергію

Budweiser об'єднав свої зусилля з Good-Loop та благодійною організацією SolarAid, щоб забезпечити сонячну енергію місцеве населення в Африці.

Запуск кампанії починається з крупного плану далматинця, чиї вуха та морда тремтять на вітрі, коли він їде на возі, який тягнуть легендарні клейдесдальські коні.

Завдяки рекламній технології Good-Loop кожен перегляд відеооголошення буде переводитися в пожертвування. Ця ініціатива триватиме до початку липня. Вона допоможе пожертвувати понад 6 100 сонячних батарей, охопивши 33 200 людей та заощадивши сім'ям загалом 981 500 фунтів стерлінгів.

Ця ініціатива також дасть дітям 6,2 млн. додаткових годин навчального часу, а викиди CO2 скоротяться більш ніж на 6500 тонн.

Джорджія Доу, старший бренд-менеджер Budweiser, сказала: «Budweiser вже варять, використовуючи електрику, що виробляється сонячними батареями. Ми хотіли зробити ще один крок уперед: допомагати постачати населення сонячними батареями, давати їм можливість мати світле майбутнє та робити добрі справи для планети».

Джон Кін, головний виконавчий директор організації SolarAid, сказав: «За часів кліматичного хаосу, коли потрібні термінові дії, ми раді співпрацювати з Budweiser, щоб забезпечити електрикою вдома та місцеве населення в Африці, де понад 578 мільйонів людей живуть без електрики».

Коментувати

Останні новини