Українське пиво

За допомогою NFT тепер можна стати власником броварні

Автор: Олег Пивнюк
С помощью NFT теперь можно стать владельцем пивоварни

Компанія з Мюнхена “Meta Brew Soceity” почала використовувати технології NFT і DAO для побудови пивоварного бізнесу, керованого ком’юніті.
У Meta Brew Society прагнуть об’єднати любителів пива та блокчейн технологій в одній спільноті. Утримувач токенів матиме цифрові права для управління компанією та фізичний доступ до гарного німецького пива (мінімум 100 пляшок на рік).

Щоб стати учасником пивного бізнесу, потрібно купити NFT. Першим його купити зможуть володарі whitelist. До нього можна потрапити, купивши коробку пива чи упаковку підставок під нього від мюнхенської броварні. Далі слід сфотографувати покупку у своєму улюбленому місці розпивання пива та запостити це у твіттер/дискорд.

10% від продажу спрямують на благодійність; фонд буде обрано голосуванням DAO. Також учасники матимуть змогу голосувати за нові сорти пива та наступні міста, де планують відкрити магазини Meta Brew. Крім цього, у мета-власників з’явиться доступ до закритих заходів від Meta Brew у метавсесвіті та реальному броварні в Баварії. До списку входять вечірки, майстер-класи та дегустації.

Німцям вдалося створити цікаву та комплексну рекламну компанію, яка стосується багатьох тем культури блокчейну та має відмінні перспективи для логічного розвитку.

Коментувати

Останні новини