Українське пиво

Heineken розмістив білборд, що охолоджує пиво за допомогою сонячних панелей

Автор: Олег Пивнюк
Heineken

Heineken використовує 100% відновлюваних джерел енергії у своєму виробничому процесі і прагне до 2030 року використовувати відновлювані джерела енергії до 50% у барах і ресторанах-партнерах у 19 бразильських столицях. Це великий крок уперед для планети. Енергетичні ініціативи компанії для партнерів просуваються в рамках зовнішньої кампанії, створеної Le Pub Brasil, із білбордом, який охолоджує пиво за допомогою сонячної енергії.

Кампанія збіглася з початком найбільшого у світі музично-розважального фестивалю Rock in Rio, який пройшов у Ріо-де-Жанейро на початку вересня. Heineken та Le Pub Brasil встановили сонячні панелі на білборді біля Brewteco, відомого бару в Ріо, щоб привернути увагу до використання відновлюваних джерел енергії. Проект також спрямований на висвітлення програми Heineken Green Energy, яка спрямована на полегшення доступу до зеленої енергії для споживачів по всій країні.

Текст на білборді говорить: «This billboard is cooling your Heineken. Cheers.».

«Ми хочемо скористатися всіма заходами, що відбуваються у Ріо-де-Жанейро у дні фестивалю, щоб привернути увагу до нашої програми Heineken Green Energy. Сонячні батареї, що охолоджують пиво, інноваційним чином створюють зв’язок із аудиторією, запрошуючи людей розпочати важливий діалог абсолютно по-новому», — пояснив Едуардо Пікареллі, директор бізнес-підрозділу бренду Heineken у Бразилії.

«Le Pub тісно співпрацює з Heineken, щоб кидати виклик та створювати інновації у всіх формах комунікації. Від нових продуктів до нових способів проникнути у життя людей, не перериваючи їх. Перетворення сонячних панелей на білборди для інформування своєї програми екологічно чистої енергії — ще один приклад того, як ми впроваджуємо інновації з брендом у всіх напрямках. Heineken як провідний бренд постійно дивиться у майбутнє та намагається достукатися до людей несподіваними шляхами. Це частина ДНК бренду», – додав Феліпе Кюрі, головний креативний директор Le Pub Brasil.

Полегшуючи доступ до відновлюваних джерел енергії, бренд спонукає споживачів переосмислити способи споживання, зокрема споживання енергії у своєму будинку.

Коментувати

Останні новини