Українське пиво

Через санкції росіяни закуповують хміль в Чувашії

Автор: Олег Пивнюк
хміль

«Пива немає, але ви тримайтеся»: через санкції росіяни закуповують хміль не в Німеччині, а в Чувашії. Якісь пива теж відповідно змінилася.

Відсутність хмелю, який зазвичай використовують російські виробники пива, змушує пивоварів використовувати місцеві альтернативи, А це не йде на користь якості.

Три пивоварні компанії повідомили Reuters, що збої в ланцюжках поставок, санкції у зв’язку з війною москви в Україні та рішення деяких західних фірм припинити постачання в росію обмежили доступ виробників до хмелю зі США та Європи.

Щоб заповнити цю прогалину, російські компанії закуповують місцеву сировину, але є побоювання щодо якості.

Сергій Баранов, голова російської пивоварної компанії Khmelyoff, сказав, що його фірма тепер купує хміль із Чуваської республіки (585 км на схід від Москви).

До цього компанія протягом 15 років використовувала німецький хміль.

За його словами, незважаючи на те, що поставки хмелю не підпадають під санкції, проблеми з логістикою та платежами означають, що компанія не може платити своїм партнерам у Німеччині.

Новини сьогодні: росія імпортує переважну більшість свого хмелю з таких країн, як США, Німеччина та Чехія, тому що не виробляє широкого асортименту власного хмелю, щоб варити вишуканіші сорти пива.

В’ячеслав Ветельов, засновник пивоварні LaBEERint, сказав: «Ми не можемо варити ті сорти пива, до яких звик наш споживач, тому що тепер використовуємо чуваський хміль». Він також сказав, що «потрібні роки», щоб розробити альтернативи, вирощені всередині країни.

Коментувати