Українське пиво

Пивоварні в районі Ешвілла готуються до дефіциту CO2

Автор: Олег Пивнюк
Пивоварні в районі Ешвілла готуються до дефіциту CO2

Ешвілл, штат Північна Кароліна. Національний дефіцит вуглекислого газу спричинив певну паніку серед пивоварень – деякі навіть закликали закрити свої двері, поки вони оцінять ситуацію.

І без того назріла проблема погіршилася нещодавнім закриттям одного з найбільших газовидобувних центрів країни через повідомлення про забруднення довкілля.

Ешвілл та його околиці, які зазвичай називають «Пивним містом», багатий пивоварнями.

Місцеві пивовари, такі як Віт Леннінг, готуються до дефіциту. «Це один із найважливіших інгредієнтів у пиві», — сказав він про вуглекислий газ. Леннінг, співвласник і пивовар Burning Blush Brewery в Міллс-Рівер, сказав, що він не використовує стільки CO2, скільки інші пивовари. Леннінг використовує природний вуглекислий газ, який виділяється під час процесу бродіння, щоб газувати своє пиво.

Засновник і пивовар New Origin Brewing Co. Ден Юнке сказав, що вони використовують чималу кількість газу, від очищення під час процесу консервування до карбонізації та транспортування пива. «Тепер, коли я думаю про це, найбільша проблема, яку ми матимемо, це запустити нашу систему тяги, тому що наша система тяги використовує багато CO2. І якби у нас не було CO2 для цього, ми б не змогли розливати пиво», – сказав Юнке. «Можливо, пора панікувати!». Він додав, що вони двічі на місяць наповнюють свої баки CO2. Поки що дефіцит не вплинув на них. Якщо це станеться, він сказав, що вони відрегулюють свій процес. «Якщо ми не зможемо отримати CO2, це стане проблемою. Нам доведеться знайти якісь рішення».

Юнке та Леннінг сказали, що отримують вуглекислий газ із Holston Gases. За словами Юнке, представник компанії сказав йому, що їхній основний запас CO2 вичерпано, але у них є запасні плани, і ніхто з їхніх клієнтів не постраждав.

Коментувати

Останні новини