Українське пиво

Единбурзький фестиваль «Жінки в пиві» повернеться в жовтні

Автор: Олег Пивнюк
Единбурзький фестиваль «Жінки в пиві» повернеться в жовтні

Після дворічної перерви група “Жінки, які п’ють” Beers Without Beards, що базується в Единбурзі, організовує другий фестиваль “Жінки в пиві” (WiB Fest) з 20 по 23 жовтня.

Група об’єднається з единбурзькими пабами, щоб продемонструвати деякі з найкращих броварень, що належать жінкам або з жінками-пивоварами у Великій Британії, зокрема Lost and Grounded, Wild Card, Merakai і місцеву пивоварню Newbarns.

Амелі Тассен, засновник Beers Without Beards і WIB Fest, сказала: “Приємно повернутися! І після подій останніх двох років, таких як Covid і рух “пиво і я теж”, здавалося ще більш важливим підкреслити роботу, яку жінки і небінарні люди роблять для нашої галузі”.

Захід Women Who Beer прийме пивні групи під керівництвом жінок з усієї країни. Також відбудеться запуск чотирьох спільних сортів пива, зварених учасницями групи для фестивалю.

Цього року до програми фестивалю додадуться два нові заходи: одноденний галузевий захід з бесідами та дегустаціями, а також забіг, організований спільно з місцевою біговою групою Good Time Running для збору коштів для благодійного партнера WiB Fest.

На галузевому заході буде проведено низку панельних дискусій і доповідей на різні теми, пов’язані з проблемами, з якими стикається пивна індустрія Великобританії. Від обговорення дій, вжитих після “пива і мені”, до розмов про проблеми, з якими зіштовхнуться пивоварні, коли вони вирішать розширитися, захід стане платформою для деяких із найталановитіших жінок і небінарних професіоналів у галузі пива.

Крім того, протягом дня учасники можуть насолодитися нетворкінгом, щоб переглянути або спробувати продукти, представлені спонсорами фестивалю.

Амелі додала: “Цей галузевий захід я давно планувала, і я дуже рада, що він здійснився. Я думаю, що індустрії не вистачало такого формату, що демонструє недопредставлені цифри в пивній індустрії Великої Британії, і я сподіваюся, що це буде перший з багатьох”.

Квитки надійдуть у продаж з 21 вересня на сайті beerswobeards.com

Коментувати

Останні новини