Українське пиво

Heineken повністю викупила пивоварню Beavertown

Автор: Олег Пивнюк
Beavertown

Пивоварна компанія Beavertown із Північного Лондона продала остаточну 51% частку свого бізнесу компанії Heineken за нерозкриту суму.

Цей крок послідував за тим, що виробник пива Gamma Ray і Neck Oil раніше вже продав 49% акцій свого бізнесу компанії Heineken у червні 2018 року за 40 мільйонів фунтів стерлінгів.

Після угоди з Heineken у 2018 році Beavertown направив кошти на будівництво нового пивоварного заводу в Тоттенхем Хейлі під назвою Beaverworld, потужність якого в 10 разів перевищує колишню.

Історично склалося так, що компанія Beavertown стала культовою завдяки своєму іміджу крафтової броварні, а її засновник Логан Плант раніше багато говорив про важливість того, щоб крафтові броварні відрізнялися від корпоративних макро-пивних компаній.

Минулого літа пивоварня Beavertown оголосила про плани відкриття свого першого паба Corner Pin, розташованого в самому серці рідного міста пивоварів у Тоттенхемі, на півночі Лондона.

Пивоварня, яка завжди мала дуже лояльних шанувальників на півночі Лондона, також раніше уклала угоду з “Тоттенхем Хотспур” на відкриття мікропивоварні та тап-руму на стадіоні, що, за словами обох сторін, було “вперше в прем’єр-лізі”.

Після продажу останнього пакету акцій Beavertown компанії Heineken Плант піде з пивної сцени, залишивши лише титул “радника”. Однак джерела в галузі вже поцікавилися, наскільки впливовим воно буде тепер, після продажу.

Після продажу міноритарного пакету акцій у 2018 році Плант зберіг свою посаду генерального директора та власника компанії і запевнив, що “відносини з нашими клієнтами, дистриб’юторами, постачальниками, сім’єю та друзями пивоварів залишаться такими самими. З ким ми працюємо і як ми працюємо з ними , залишається таким самим”.

Проте нова угода ознаменує початок деяких змін. Насамперед, це відсутність Планта та керівництво Heineken щодо того, що буде далі з пивоварнею, її пивом та подальшими діями.

Компанія Heineken від коментарів утрималась.

Коментувати

Останні новини