Українське пиво

Big Drop представить безалкогольне бочкове пиво на Лондонському фестивалі

Автор: Олег Пивнюк
Big Drop представить безалкогольне бочкове пиво на Лондонському фестивалі

Безалкогольна пивоварня Big Drop розробила бочковий ель Paradiso Citra IPA 0,5% міцності, який також підходить для веганів і не містить глютену.

Big Drop представить пиво світові на Лондонському фестивалі крафтового пива 12 і 13 серпня.

Джонні Клейтон, керівник виробництва в Big Drop, сказав: «У будь-якому пивному продукті багато залежить від методу розливу та того, як за пивом доглядають. Це ще більше стосується бочки. Ми зробили все можливе, щоб гарантувати, що він прибув у найкращому стані, і, як і у випадку з будь-якою бочкою — коли її розкриють, будьте готові швидко її закінчити, поки вона не окислиться».

Big Drop варить лише пиво кріпостю до 0,5%, у тому числі і бочкове. Вторинна ферментація створює легку карбонізацію, тому Джонні та його команді довелося уважно стежити за рецептом, щоб переконатися, що ліміт 0,5% алкоголю не була порушено.

Пивна блогерка Мелісса Коул сказала: «Big Drop продовжує оскаржувати ідею того, яким може чи має бути безалкогольне пиво, і це чудовий крок до того, щоб зробити безалкогольне пиво привабливішим для широкої аудиторії. Як великий шанувальник того, що я вважаю нашим національним напоєм, мені не терпиться спробувати».

Ніл Уокер, керівник відділу комунікацій Товариства незалежних пивоварів (SIBA): «Члени SIBA Big Drop Brewing протягом кількох років були великими новаторами на ринку безалкогольного пива, але їхня розробка безалкогольного бочкового пива, мабуть, найсміливіша і найцікавіша на сьогоднішній день. Я з нетерпінням чекаю можливості спробувати пиво, коли воно буде представлено на Лондонському фестивалі крафтового пива, і впевнений, що якщо хтось може зробити смачне пиво в бочках із вмістом лише 0,5% алкоголю, то це Big Drop, який отримав багато нагород проти пива повної міцності та показує, що можна отримати чудовий смак без алкоголю».

З усіх сортів пива, які він міг вибрати, Big Drop вирішив випустити свою бочку з Paradiso Citra IPA. Paradiso є зірковим дитям Big Drop stables, вигравши найкращі світові нагороди на World Beer Awards і перемігши всіх в країні. Крім того, Paradiso — єдине безалкогольне пиво, яке було відзначено нагородою Which Найкраща покупка.

Пиво можна буде придбати лише на Лондонському фестивалі крафтового пива.

Коментувати

Останні новини