Українське пиво

Pale Ale – English

Англійський пейл-ель, також відомий як біттер, являє собою добірку стилів пива Pale Ale з вмістом алкоголю від 3% до 6% ABV.

Створений на основі британського світлого солоду з горіховими і бісквітними відтінками в смаку, англійський пейл-ель майже завжди містить певну частку кристалічного солоду, який додає тони смаку карамелі або ірисок. Деякі зразки включають також трохи смаженого солоду, більше для кольору, ніж для смаку, а в інших навіть є добавки кукурудзи або цукру.

В англійських пейл-елях хміль майже завжди англійського походження. Найбільше асоціюється з цим стилем квітковий і землистий East Kent Goldings, друге місце посідає м’ятний і трав’янистий Fuggle, також популярний словенський Styrian Goldings. Для надання гіркоти використовують хмелі Challenger, Northdown і Target.

Визначальною рисою англійського пейл-еля є помітна частка фруктових ефірів, які походять зі штамів дріжджів, що зброджують ці елі. Завдяки їм смак англійського пейл-еля ясний і насичений. Повнота смаку робить досить міцними навіть сорти з низькою щільністю.

Українське пиво виду Pale Ale – English

Коментувати

Останні новини