Українське пиво

Carrefour запускає нову лінійку овочевого пива в Польщі

Автор: Олег Пивнюк
Carrefour запускает новую линейку овощного пива

Пивоварня Carrefour Polska оголосила про запуск у Польщі лінійки овочевого пива, яка, за твердженням компанії, є першою у своєму роді в країні, повідомляє EastFruit. Цей крок є частиною зусиль ритейлера з розширення пропозиції вегетаріанських, веганських та органічних продуктів, оскільки він прагне захистити біорізноманіття. Веганське пиво, отримане від Nook Brewery, використовує натуральний буряковий, томатний і морквяний сік і доступне в трьох варіантах: “Пурпурний буряк”, “Кривавий помідор” і “Іржава морква”.

Покупці також можуть скористатися знижкою 10% на продукцію бренду Meatless, що спеціалізується на виробництві веганських аналогів м’ясного асорті, при купівлі нових артикулів рослинного пива.

Крафтове пиво на підйомі

За словами Сильвестра Мрочека, менеджера з розробки концепції Carrefour Polska, нова лінійка відповідає зростаючій тенденції крафтового пива, популярність якої останніми роками зростає. “У магазинах Carrefour все більше місця займають натуральні, корисні продукти з мінімальним ступенем обробки”, – сказав він, додавши, що пиво – “доказ того, що ми намагаємося пропонувати цікаві рішення в кожному з наших відділів”.

Carrefour Polska також розширює асортимент своєї продукції в інших категоріях “здорової полиці”, таких як продукти без глютену і без лактози.

Коментувати

Останні новини