Українське пиво

На «Святі пива» у Рівному збирали на автівку для ЗСУ

Автор: Олег Пивнюк
Свято пива

На «Святі пива» зібрали 82 тисячі гривень у Рівному під час благодійного заходу. Ці кошти використають на придбання автомобіля для 55-го полку зв’язку. Захід спільно організували та провели Рівненський пивзавод та благодійна спільнота «Відповідальні Українці».️

На «Святі пива», яке відбулося в Європейському дворику «Бергшлосс», було не лише пиво. Місцеві виробники та майстри реалізовували свою продукцію, виступали творчі колективи.

– Традиційно (починаючи із 2015 року) на Покрову Пресвятої Богородиці, коли відзначаємо День захисника України, День УПА та День українського козацтва, – розповідає директор Рівненського пивзаводу Мар’ян ГОДА, – ми проводили у сквері Українських добровольців свято вулиць Петра Могили і Миколая Коперника. Цього року все відбулося по-іншому: змінилася не лише локація, а й суть заходу. В Європейському дворику «Бергшлосс» провели благодійне «Свято пива», щоб допомогти ЗСУ наблизити Перемогу. Тобто продовжуємо те, що робимо з перших днів повномасштабного вторгнення рф – всіляко підтримуємо наших захисників. І щиро дякую тим, хто долучився до нашої доброчинної справи.

Як розповів співорганізатор благодійної спільноти Юрій ДЮГ, зібрані під час свята кошти долучать до 104 600 гривень, які зібрали раніше під час презентації пива «Легенда Рівного – Veres», та придбають позашляховик для військових.

Благодійна спільнота вдячна за допомогу в організації заходу:

  • Рівненським виробникам: ТМ «Щедрик», ТМ «Віліс», Amberiall, «Пан Велес», ТМ «Лазорчик», ТМ «Вкусняш», ФОП Береговець;
  • Світлані Галайчук за фотозону з патріотичними авторськими віночками;
  • Народному клубу «Верес» Рівне за футбольний мерч;
  • Фотографині Аліні Ромашко;
  • Колективу ДНЗ №17 «Вишенька»;
  • Професійним організаторам події Рус­лану Алексіюку та ведучому Дмитру Чередниченку;
  • БО «Клубок добра»;
  • Рівненському Регіональному відділенню АФНУ (сертифіковані рієлтори).

До благодійної спільноти «Відповідальні українці» уже долучилося понад 160 учасників з різних міст України, Німеччини, Великобританії, США, Ірландії, Польщі, Литви, Латвії. За чотири місяці роботи спільноти загалом у великих і малих проєктах сукупно вони зібрали майже 1,7 мільйона гривень.

Коментувати

Останні новини