Українське пиво

У Ніжині запущено в роботу пивзавод, який не працював з 2008 року

Автор: Олег Пивнюк
Нежатина Niva Brewery

У Ніжині під час війни підприємці запустили пивзавод, який не працював з 2008 року. Ніжинський пивзавод, який зупинився ще у 2008-му відновив своє виробництво під час війни.

Нове дихання йому дали підприємці Володимир Герасименко та Олег Нагорний. Заряджених на усе хлопців не змогли зупинити навіть бойові дії, які в березні точилися навколо Ніжина, адже мрію про цей бізнес виношували вже давно.

З голих стін ніжинського пивзаводу, заснованого ще у 1787 році чехами, за рекордний проміжок часу підприємці організували сучасне виробництво, яке успішно працює вже трохи більше місяця. Ремонт ще до знайомства з бізнес-партнером власними силами провів Олег Нагорний. А вже після зустрічі з Володимиром розпочалося оснащення обладнання та запуск виробництва спільними зусиллями.

Війна не стала на заваді, а лише зробила сильнішими, ділиться Володимир.

Крафтове пиво під брендом «Нежатина Niva Brewery» вже встигло знайти своїх поціновувачів. Бо тут виробляють виключно якісний і смачний продукт без жодних консервантів та порошкових компонентів.

Торгову марку назвали на честь першої історичної назви Ніжина.

Рецепти для варіння створював один з найкращих технологів України, який співпрацює з відомими брендами. На сьогодні на заводі виробляється 6 сортів пива. Сировину використовують переважно європейських та американських виробників. Це найкращий хміль, солод та ячмінь, що дає стабільно високу якість та неповторний смак.

Підприємство зареєстроване в Ніжині, відповідно податки сплачуються ніжинській громаді. Через війну поки що Ніжинський пивзавод залишається єдиними працюючим в області. Придбати продукт можна у фірмових крамницях Ніжина та Чернігова, надалі перелік міст буде розширюватися.

Підприємці Володимир та Олег з Чернігівщини доводять, що українці неймовірно сильна і згуртована нація і ніякі труднощі нас не зупиняють, а навпаки роблять сильнішими.

Коментувати

Останні новини