Українське пиво

Четвертий заклад Brew York відкриється на новій базі пивоварні

Автор: Олег Пивнюк
Четвертий заклад Brew York відкриється на новій базі пивоварні

Brew York збирається відкрити свій четвертий заклад — барну на новому сучасному виробничому підприємстві Handley Park вартістю 2 мільйони фунтів стерлінгів.

Пивоваріння розпочалося на заводі в Осбальдвіку трохи більше року тому в рамках значної стратегії зростання, спрямованої на поступове збільшення виробничих потужностей до 5 мільйонів пінт на рік. У комплексі площею 65 000 квадратних футів у Хендлі-парку — всього за десять хвилин їзди вгору від початкового місця у Волмгейті — тепер буде розміщено нову краєвидну, яка відкриється для публіки о 16:00 у п’ятницю, 15 липня, і працюватиме щовихідних. потім по п'ятницях і суботах.

На вихідних у барі під назвою Handley Tap пропонуватимуть свіже пиво, включно з деякими ексклюзивними спеціальними випусками, а також щотижневу зміну вуличної їжі та товарів Brew York.

На перших вихідних у бочці розливатиметься популярний молочний стаут Tonkoko, а також Calmer Chameleon — американський палевий з дуже соковитими та смолистими хмелями Columbus, Mosaic, Simcoe та Idaho 7. Крім того, буде вісім сортів кегового пива, португальське. вулична їжа від Frango Eduardo та вибір банок Brew York, які можна випити або взяти з собою.

Разом з відкриттям головного бару в барі, щомісячна пряма трансляція Brew York на YouTube відбуватиметься в мезоніні Handley Tap о 19:00 15 липня як спеціальна необов’язкова подія. До засновників Уейна та Лі приєднаються Том і Ол Фозард з Roosters Brewing Co для дегустації пива та обговорення пивоваріння, бізнесу та пивної індустрії загалом.

Оскільки новий бар розташований у бізнес-парку та навколишніх селах, неподалік від кампусу Йоркського університету та студентських будинків, а також неподалік від популярних місцевих велосипедних маршрутів, очікується, що він сподобається широкому колу відвідувачів.

Найсвіжіше пиво

Співзасновник і керуючий директор Brew York Уейн Сміт сказав: «Оскільки заклади вже знаходяться в центрі Йорка, Лідсі та Поклінгтоні, ми дуже раді додати цю нову барну до списку.

«На Хендлі Парк навколо нас є значна спільнота, і ми сподіваємося, що багато з них стануть постійними відвідувачами, коли ми приживемося та розвиватимемося на основі того, що вони нам кажуть, що хочуть.

«Для нас у Brew York головне — це надати найсвіжіше пиво якомога більшій кількості людей, і це ще один спосіб, яким ми можемо це зробити. Ми справді сподіваємось стати більш активною частиною нашої місцевості та ще більше підвищити Йорк як популярне місце крафтового пива».

Бачення Handley Tap полягає в тому, щоб запропонувати ексклюзивні попередні перегляди та дегустації пива, а також екскурсії пивоварнею, а також розробити програму живої музики та спеціальних заходів, включаючи додавання додаткових зручностей для сімей і маленьких дітей.

Коментувати

Останні новини