Українське пиво

Аналітики оцінили врожай ячменю в США та Європі

Автор: Олег Пивнюк
Аналітики оцінили врожай ячменю в США та Європі: якість на рівні, кількість відстає

За попереднім прогнозом RMI Analytics, обсяги врожаю пивоварного ячменю 2022 року будуть нижчими, ніж 2021-го — приблизно 146,6 млн тонн. Аналітики впевнені, що пропозиція на сировинному ринку відставатиме від попиту, але запасів вистачить до 2023 року.

У США та Європі закінчується збирання врожаю ячменю, через два тижні закінчать роботу і канадські фермери. Експерти впевнені, що як сировина цього року можна буде не сумніватися — зібраний урожай буде нітрохи не гірший за минулорічний.

Незважаючи на скорочення торгівлі, фермери зайняли міцну позицію на ринку та готові до співпраці зі світовими пивоварами.

Ціни на європейський ячмінь вирівнялися за кілька тижнів, проте експерти впевнені, що це лише тимчасове явище — перехід до рівня цін минулих років у цих умовах просто неможливий, навіть незважаючи на збільшення посівних площ у 2023 році.

Раніше пивоварів попередили про зниження врожайності хмелю на тлі посухи у Європі. Лише у Польщі та Словенії очікують хоч і незначне, але підвищення обсягів.

Коментувати