Українське пиво

Британське суспільство наполягає на тому, що сидр повинен містити більше яблучного соку

Автор: Олег Пивнюк
Громадськість погоджується, що сидр має містити більше яблучного соку

Громадськість підтримала заклик змінити правила щодо мінімальної кількості соку в пінті сидру. Це допоможе підвищити якість сидру і захистити національні фруктові сади.

Опитування YouGov показало, що 93% людей вважають збереження традиційних фруктових садів важливим, а 87% респондентів підтримують підвищення «мінімального вмісту соку» в сидру, щоб допомогти зупинити занепад фруктових садів.

Щоб оподатковуватись і продаватися як сидр, Казначейство наразі вимагає, щоб продукт містив лише 35% соку. Це називається мінімальним вмістом соку. Кампанія за справжній ель (CAMRA) закликає Міністерство фінансів підвищити мінімальний вміст соку для сидру до 50%.

Це помірне збільшення допоможе покращити сприйняття цінності сидру, цілісність і репутацію, каже CAMRA, і забезпечить відновлення попиту на акри садів, де вирощують яблука, багаті танінами, які зараз ліквідовуються через відсутність попиту.

CAMRA надіслала відкритого листа до Міністерства фінансів, закликаючи його вжити заходів, і заохочує споживачів підтримати кампанію, відвідавши Великий британський фестиваль пива, який зараз проходить в Олімпії. Незважаючи на свою назву, фестиваль також може похвалитися величезним вибором справжнього сидру та перрі, а також новою програмою дегустації сидру в барі Discovery. Відвідувачі фестивалю можуть дізнатися більше про інгредієнти, техніку та людей, які створюють найкраще британське пиво та сидр.

Директор кампанії CAMRA для справжнього елю, сидру та перрі Джилліан Хоу сказала: «Справжній сидр і перрі переживають ренесанс. Тут, на Великому британському фестивалі пива, у нас є ряд найкращих продуктів домашнього виробництва в одному місці. Приходьте та досліджуйте наш фантастичний асортимент сидру та перрі, обговорюйте майбутнє та дізнайтеся, що думають наші виробники сидру та перрі. Оскільки споживачі знову зосереджуються на зростаючому ринку крафтового сидру та перрі у Великобританії, це фантастично бачити, що майже 90% громадськості підтримує збільшення мінімального вмісту соку для сидру та перрі. Якби правила HMRC змінилися, це гарантувало б споживачам, що наш сидр і перрі є якісними продуктами, які містять більше соку, ніж води. Це підтвердило б автентичність усього британського сидру та перрі як чисті натуральні продукти. Попит на свіжовичавлений сік із фруктових садів Великобританії також принесе користь нашому навколишньому середовищу та, у свою чергу, нашому психічному здоров’ю в той час, коли, на жаль, багато фруктових садів ліквідовуються через відсутність попиту».

Коментувати