Українське пиво

Волинський Бровар

Пивоварня Волинський Бровар

Волинський Бровар – українська пивоварня, яка спеціалізується на виробництві крафтового пива найвищої якості. Підприємство розташоване у Рівненській області, місто Березне. Історія компанії почалася взимку 2014 року: з відтоді у напоїв з’явилися тисячі шанувальників по всій країні. Основоположними для бренду цінностями є інтереси і здоров’я споживачів.

Виробництво працює на обладнанні від словацької компанії «Blonder Beer», яке дозволяє виробляти 1000 літрів напою за одне варіння. У компанії працюють тільки висококваліфіковані технологи. Крім того, пивоварня має власну лінію розливу. Виробничий процес передбачає 3 основні етапи: солодження, приготування сусла і бродіння.

Серцем «Волинського Бровара» є комплекс варильного обладнання, та резервуари бродіння ЦКТ, де пиво бродить та дозріває протягом 20-30 днів. Гордість пивоварні – це якісна та надійна станція водопідготовки данської компанії Eurowater, з повністю автоматичним керуванням.

Постійний рух у напрямку інновацій сприяє удосконаленню технологічних процесів на пивзаводі. Так, у 2019 році встановили сепаратор GEA, який допоміг вирішити проблему фільтрації пива. А зовсім нещодавно були встановлені ємкості від української компанії Craft Innovation.

Пивоварня має новітню американську лінію розливу Meheen для наливу у склопляшки, а також оснащена новою системою очищування повітря та компресором ATLAS COPCO.

Пиво виготовляється за класичними рецептурами на основі імпортного солоду Німеччини і Словаччини. Він відрізняється підвищеним вмістом крохмалю і низьким рівнем білка. Вода видобувається з Надслучанського джерела, глибиною 168 метрів. Її унікальний мінеральний склад впливає на смакові характеристики. Добірні дріжджі впливають на формування стилю пива. У напій немає потребності додавати спирт, оскільки рівень міцності залежить виключно від солоду.

Асортимент пива пивоварні “Волинський Бровар”

Коментувати

Останні новини