Українське пиво

Календар пивних подій

Belgian Beer Weekend

Брюссель, Бельгія

Belgian Beer Weekend пройде у центрі Брюсселя з 2 по 4 вересня 2022 року. Понад 400 сортів пива представлять 52 броварні.

Budapest Beer Week

Будапешт, Угорщина

BPBW - Будапештський тиждень пива - це міжнародний фестиваль крафтового пива в центрі Будапешта.

Food&NonFoodMaster 2022

Київ

9 Вересня 2022 р., м. Київ Відбудеться XIII Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022, які зберуть понад 300 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж та компаній-постачальників.

Міжнародна виставка напоїв Drinktec

Мюнхен, Німеччина

Провідна у світі виставка промисловості напоїв і рідких харчових продуктів. Виставка об’єднує всю індустрію напоїв і взагалі всіх харчових продуктів з рідини.

Дні чеського пива

Чехия

З 14 по 30 вересня в Чехії проходитиме традиційний щорічний фестиваль «Дні чеського пива». У фестивалі за традицією візьмуть участь понад 6000 ресторанів та барів по всій країні.

Hopfendankfest

Troisdorf, Німеччина

Вишукане пиво від 18 пивоварень з 6 країн, свіжі лимонади, смачна їжа, цікавинки для пивоварів-любителів та яскрава програма для всіх.

Міжнародний пивний фестиваль Oktoberfest

Мюнхен, Німеччина

Найбільший пивний фестиваль у світі. Проходить в Мюнхені щороку наприкінці вересня — на початку жовтня і триває два тижні.

Тиждень бочкового елю

Великобританія Лондон

Тиждень бочкового елю - це щорічне святкування національного напою Великобританії - бочкового пива! Це можливість для пабів та пивоварень долучитися та заохотити своїх клієнтів спробувати та популяризувати справжній ель, організовуючи події та заходи протягом тижня.

Craft Культура

Дніпро, пр.Праці, 8

Щорічний благодійний фестиваль крафтового пива CRAFT Культура, який збере кращих пивоварів та любителів якісного українського пива у Дніпрі.

Malto Beer Expo

Болонья, Італія

З 30 вересня по 2 жовтня в Болонье пройде виставка-фестиваль крафтового пива Malto Beer Expo. Місце проведення стане Unipol Arena.

Great American Beer Festival

Денвер, США

Ювілейний 40-й фестиваль Great American Beer Festival відбудеться у Денвері 6-8 жовтня 2022 року. Святкування 40-річчя крафтового пива!

Oktober Fest по-батярськи

Реберня Батярська вул. Січових Стрільців, 3, Львів

Для відвідувачів запропонують страви, приготовлені на відкритому вогні, 12 видів пива із різними смаками.

Варшавський фестиваль пива

Stadion Legii Warszawa Łazienkowska 3, 00-449, Warszawa

Фестиваль пива у Варшаві вперше відбувся у 2014 році, ставши першим заходом такого роду у Польщі. Він продовжує об'єднувати сучасні польські смаки крафтового пива та найгарячіші тренди. Сучасні польські пивовари є пристрасними, безкомпромісними і прагнуть кинути виклик м'яким традиціям, щоб створити вражаюче, сучасне пиво. А Варшавський фестиваль пива - це місце, де можна скуштувати найкраще […]

Фестиваль пива у Барселоні

Barcelona La Farga de L’Hospitalet, Barcelona

Barcelona Beer Festival - найбільший на півдні Європи фестиваль крафтового пива, який привертає увагу любителів і професіоналів із різних країн.

Свято пива – Благодійний ярмарок для ЗСУ

Бергшлосс Петра Могили, 14, Рівне

Рівненський виробник пива «Рівень» щороку на Покрову влаштовує свято пива. На цей раз воно буде особливим, адже під час заходу проведуть благодійний аукціон, а усі отримані кошти перепадуть на купівлю автомобіля для 55 полку зв’язку. Під час свята пива свої роботи представлятимуть й майстри народно ужиткового мистецтва. Дійство супроводжуватимуть виступи гуртів Luxon, солістів хору Горинь, […]

44-й Норвічський фестиваль пива

Норвіч Норвіч

44-й Норвічський пивний фестиваль, організований відділенням Кампанії за справжній ель (CAMRA) у Норвічі та районі, пройде у залах Сент-Ендрюс та Блекфрайарс з 24 по 29 жовтня 2022 року. У продажу буде представлено понад 300 сортів справжнього елю в бочках від незалежних британських пивоварів, а також розливне та пляшкове пиво з континентальної Європи. Також буде представлений […]

Mash Beer Festival 2022

Нау Бостік, Барселона Ferran Turne 11, Barcelona

28 - 29 жовтня 2022 р. Нау Бостік, Барселона. 45+ кращих пивоварень світу. 300 сортів пива. Місцеві діджеї та вулична їжа. Нау Бостік, колишній завод з виробництва клею, є домом для MASH з давніх-давен. Переобладнаний під фабрику стріт-арту, його відкритий двір і величезні зали, оточені муралами одних з найкращих європейських художників, роблять його ідеальним місцем […]

Poperinge Bierfestival

Poperinge, Бельгія

25-й пивний фестиваль Poperinge Bierfestival пройде 29-30 жовтня 2022 року. Очікується участь 25 бельгійських і зарубіжних пивоварен, які представляють 100 сортів пива.