Heineken запланувала вийти з російського бізнесу до кінця 2022 року


Heineken залишає росію

Голландська пивоварна компанія Heineken планує досягти угоди про продаж бізнесу на росії у другій половині року. Про це йдеться в опублікованому у понеділок звіті компанії за першу половину року.

«Було досягнуто прогресу в упорядкованій передачі нашого бізнесу новому власнику, і очікується, що угода буде досягнута в другій половині цього року», — йдеться у звітності пивоварної компанії. Компанія оцінила свої активи на росії в €475 млн.

Heineken оголосила про плани передати бізнес у березні 2022 року. Компанія повідомляла, що досі всі її пивоварні продовжать роботу, а співробітники — отримувати зарплату до кінця 2022 року.

Компанія працює на російському ринку з 2002 року, коли купила першу броварню в Санкт-Петербурзі. Зараз Heineken належить сім пивоварень у країні. На росії вона виробляє пиво під марками Strongbow, “Полювання”, “Три Ведмеді”, “Бочкарьов”, “Жигулівське” та інші.

Heineken заявила про віхід з російського ринку 28 березня. На той момент компанія очікувала, що це призведе до збитків у розмірі близько €400 млн. Проте, згідно з поточною оцінкою, кошти, отримані в результаті продажу бізнесу на росії, перевищать очікувані збитки.

Схожі записи: