Українське пиво

Корвін (Одеса)

Корвін (Одеса)

Корвін – це справжній та єдиний Шотландський паб в Україні. Ось уже 20 років ми є одним із флагманів демократичного формату пабів. Паб Corvin є володарем унікальної колекції віскі і пивної карти заводського та крафтового пива, якою можуть позаздрити багато відомих пабів Європи. Дуже примітна наша локація – у самому центрі Одеси духом Шотландії просякнуто три поверхи одного із найстаріших будівель міста. До вашої уваги представлено три зали, тераса та літній майданчик у затишному одеському дворику з виходом на Дерибасівську.

Зали Corvin – це окрема розмова. Верхня зала з виходом на простору літню терасу стилізована під цех шотландської гуральні, тут можна побачити спірит сейф та справжні мідні перегінні куби, яким вже понад 200 років. Нижня зала – дегустаційна, з легендарною віскі кімнатою, де зібрана унікальна колекція в 700 сортів односолодового віскі, кожен з яких ви можете спробувати. Третій зал – паб, інтер’єр якого витриманий у дусі класичних пабів Единбурга. Наша пивна карта налічує близько 100 сортів розливного та пляшкового пива.

Corvin – прекрасне місце для невимушеного спілкування з друзями, для галасливих вечірок з живою музикою, для перегляду футбольних матчів у компанії однодумців, для солідних ділових зустрічей або дегустації пиво та віскі, які проведуть для Вас наші професійні сомельє. Тут Ви зможете не тільки смачно та недорого поїсти, насолодитися смаком віскі та пива, але й дізнатися цікаві факти про традиції, сорти, правила вживання цих напоїв.

Ласкаво просимо в Паб Корвін – справжній Шотландський паб у самому центрі Одеси! Тут шумно, тісно та чесно!

Асортимент пива Корвін (Одеса)

Коментувати

Останні новини