Українське пиво

Kronenbourg 1664 Blanc Fruits Rouges

Kronenbourg 1664 Blanc Fruits Rouges

Kronenbourg 1664 Blanc Fruits Rouges — вишукане освіжаюче пиво з легкими пряно-фруктовими нотками червоних ягід. Має чистий, солодово-хмільний аромат в поєднанні з нотками червоних фруктів і апельсинової цедри. Ароматичні враження доповнює характерна для Kronenbourg 1664 Blanc пряна нотка кріандру. Смак не поступається аромату у вишуканності відтінків. Чистий, солодовий, в поєднанні з легкою гіркістю хмелю та нотками малини, кріандра і відтінком пшениці.

Випускається з 2015 року на заводах компанії Carlsberg Ukraine

Kronenbourg 1664 — це французське пиво №1 у світі — бренд, представленний більш ніж у 70 країнах. Особливою популярністю напій користується у Європі, де входить до числа лідерів серед преміальних брендів.

Легендарне пиво торгової марки Kronenbourg 1664 — це вишуканий напій, створений спеціально для цінителів пива преміум-класу.

Характеристики Kronenbourg 1664 Blanc Fruits Rouges:

Сорт: lager
Колір: Світле
Фільтрація: Не фільтроване
Пастеризація: Пастеризоване
Щільність: 11,9%
Вміст алкоголю: 4,5%
Калорійність: 48 ккал на 100 грамів продукту.
Склад: Вода, солод ячменний світлий, пшениця, сироп глюкозно-фруктозний, смакоароматична добавка “Прянощі”, регулятор кислотності лимонна кислота, концентрат моркви та чорної смородини, натуральна ароматична основа “Червоні ягоди”, хміль, апельсинова цедра, коріандр.

Рекомендовано вживати охолодженим. Строк придатності: 180 днів

Коментувати

Останні новини