Українське пиво

Поширені міфи про пиво

Поширені міфи про пиво

Багато з тверджень щодо споживання пива та його наслідків є міфами, які не мають жодного наукового підтвердження. Видання “Eat this, not that” вирішило розвінчати кілька міфів про пиво: чи дійсно через нього росте живіт і чи міцніші темні види напою, ніж світлі.

Міф: пиво не можна пити перед лікером чи будь-яким іншим міцним алкоголем.

Дослідження опубліковане в American Journal of Nutrition показує, що похмілля не стає легшим залежно від того, в якому порядку ви п’єте алкогольні напої (і навіть якщо ви п’єте взагалі лише один вид спиртного протягом усього вечора).

Міф: темне пиво міцніше за світле.

Потрібно оцінити вміст алкоголю в напою, щоб визначити, чи дійсно він міцний. Наприклад, Guinness може здаватися міцнішим через темний колір, але містить всього 4,2% алкоголю, в той час, як Budweiser, наприклад,  може здаватися легшим варіантом, але насправді містить більше алкоголю — 5%.

Міф: через пиво виникає пивний живіт.

Тільки пиво не може змусити живіт збільшитися в розмірах. Вся справа в надмірному споживанні калорій, шкідливих звичок і малорухливого способу життя. Легко казати про великий живіт і стверджувати, що це «пивний живіт», особливо якщо ви любите випити. Однак, не лише пиво може бути причиною великого живота. Серед причин – надмірне споживання калорій, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя, який спричиняє накопичення зайвого жиру.

Міф: пиво потрібно пити холодним.

Цей напій напрочуд стійкий і може витримувати різні температурні переходи. Пивовари стверджують, що різні сорти пива слід подавати за різної температури, а деякі навіть за кімнатної, – стверджують експерти Асоціації домашніх пивоварів. Що стосується невідкритого пива, зміни температури не матимуть великого значення для того, щоб насолоджуватися напоєм. Головне – не залишати пиво  на сонці занадто надовго.

Міф: розливне пиво викликає сильніше похмілля.

Дехто стверджує, що вживання розливного пива крана може викликати гірше похмілля у порівнянні з пивом, яке подають у закритій пляшці чи банці. Однак  дослідження не виявили зв’язку між розливним пивом і тяжкістю похмілля. Похмілля виникає через безліч факторів, включаючи зневоднення, подразнення шлунка, запалення, перебої в травленні та багато іншого. Безперечно, що вживання надмірної кількості алкоголю — незалежно від виду чи походження є причиною важкого похмілля.

Коментувати

Останні новини