Українське пиво

5 причин чому потрібно пити пиво

Пиво корисне

Якщо ви відносно здорові, помірне споживання пива може допомогти вам. Ось п’ять наукових причин, чому ви повинні пити пиво:

Зниження ризику серцевих захворювань

Іноді пиво справді може зменшити ризик серцево-судинних захворювань. Це відбувається шляхом запобігання накопиченню жиру в артеріях, допомагаючи покращити кровотік. Помірне споживання пива активізує вироблення «хорошого» холестерину та контролює кров’яний тиск. Звичайно, це не означає, що ви повинні забувати і про інші засоби для профілактики серцевих захворювань. Ці переваги залежать від раніше існуючих умов та загального стану здоров’я.

Активізація розумових здібностей

Одна пляшка пива на день може захистити ваш мозок. Це зв’язано з порушеннями у серці, згаданими вище. Зрештою, здоровий кровотік сприяє здоровому мозку. Збільшення кисню в крові покращує когнітивні здібності та зменшує ризик серцевого нападу.

Зниження рівня глюкози у крові

Хміль у пиві – сполуки, що покращують рівень глюкози в крові. Це відбувається шляхом активації хімічної речовини, що регулюється вуглеводним обміном. На додачу, хміль стискає жирові клітини та стимулює їх розщеплення.

Зниження ризику сечокам’яної хвороби

Пиво знижує ризик утворення каменів у нирках. Насправді пляшка на день може зменшувати його на 40%. І коли всі алкогольні напої запобігають каменю в нирках, пиво має найбільш значний ефект. Це через сечогінну властивість алкоголю.

Захист кісток

У порівнянні з вином пиво підвищує щільність кісткової тканини. Жінки, прийміть до уваги! У жінок ризик розвитку остеопорозу досить високий, а помірне споживання пива захистить кісткову систему. Це зв’язано з рівнем фітоестрогенів в пиві.

Ключовим фактором є вживання пива у помірних кількостях. Це означає не быльше двох пляшок на день для чоловіків та одна для жінок. Перебір принесе більше шкоди, ніж користі.

Коментувати

Останні новини