Українське пиво

Вчені підрахували, скільки пива можна випивати на день без шкоди здоров’ю

Сколько пива можно выпивать в день без вреда для здоровья

Більшість шанувальників цього пінного хмільного напою навіть не підозрюють про те, що існує безпечна «пивна доза», перевищення якої загрожує негативними наслідками для здоров’я.
Нещодавно японські вчені з’ясували, скільки ж пива можна випивати за день, щоб не нашкодити організму.
Фахівці встановили, що цей напій містить речовину під назвою «ксанготумол», яка може захистити мозок людини від вікових змін і навіть онкологічних захворювань.
При регулярному помірному споживанні пива знижується ймовірність утворення каменів у нирках. Також у ньому присутні мікроелементи та вітаміни, а саме:
– Цинк, залізо, магній, фосфор, калій;
– вітамін С (70% від денної норми на один літр);
– вітаміни В1 та В2 (близько 50% від денної норми у літрі напою);
– нікотинова та фолієва кислоти.

Але є у пиві і шкідливі речовини, які можуть спровокувати певні проблеми в організмі зловживаючого пивомана. Наприклад, метанол, ефіри, альдегіди та сивушні олії. До складу пива входить важкий метал – кобальт, який потрапляє туди із хмелю, шишки якого використовуються у пивоварінні.
Також на ґрунті регулярного надмірного вживання пива може розвинутись алкоголізм. Але він вважається дуже підступним, оскільки суспільство ставиться до цього напою лояльніше і не засуджує його зловживання так сильно, як, наприклад, пиття горілки.
Отже, яка доза пива вважається безпечною? Вчені наполягають на тому, що для жінок це 500 мл хмільного напою на день, для чоловіків 1 літр. Але важливо не забувати, що пиво змінює і жіноче, і чоловіче гормональне тло. У чоловіків від цього знижується лібідо і росте живіт, у жінок грубіє голос, може порушуватися менструальний цикл.

Коментувати

Останні новини