Українське пиво

Як пити пиво і не товстіти?

Як пити пиво і не товстіти

Напевно, всім шанувальникам цього напою завжди було цікаво, як вживати його без шкоди для власного здоров’я та постаті. Давайте дізнаємося, чи можна пити напій і не товстіти?

Насправді фахівці вважають, що можна! Але для цього слід не тільки знати, а й дотримуватися таких рекомендацій:

  1. Не пити пиво із пляшки. При збовтуванні напою запускається процес оксидації, що збільшує почуття голоду.
  2. Не змішувати алкоголь, не пити пиво з міцнішими напоями.
  3. Обмежити кількість споживаного товару. Пиво містить досить велику кількість кілокалорій у своєму складі. Через свою калорійність його навіть вважають не напоєм, а їжею. У день людині рекомендується випивати не більше одного кухля пива, це близько 200–300 мл, не частіше трьох разів на тиждень.
  4. Вибирайте правильне пиво. Уважно вивчайте склад. Вибирайте напій, у якому менше цукру. При цьому знову стежте за кількістю. Найкраще вживати пиво приблизно через годину після їди.
  5. Разом з пивом намагайтеся вживати в їжу білкову продукцію. Вченими доведено, що саме білки можуть контролювати рівень алкоголю та цукру в крові, тим самим знижуючи його активність та збільшуючи швидкість виведення з крові.
  6. Дуже часто разом із пивом ми вживаємо калорійні закуски. Це чіпси, сухарики, піцу. Набагато кориснішими та низькокалорійними будуть креветки, риба, раки, в’ялене м’ясо, сухарики без олії, приготовлені в домашніх умовах. Як варіант, взагалі можна відмовитися від закусок і просто насолодитися приємним смаком якісного напою.

Коментувати

Останні новини