Українське пиво

Корисні властивості пива

Корисні властивості пива

Пиво є одним із найбільш споживаних алкогольних напоїв у світі. Воно містить більшу кількість білка та вітаміну В, ніж вино. Хміль, основний компонент для пивоваріння, – джерело флавоноїдів, які є потужними антиоксидантами.

Пиво також є дуже добрим джерелом мінералів, які відіграють істотну роль у різних метаболічних процесах. Якщо вживати цей напій в помірних кількостях, то він напевно зможе покращити ваше здоров’я.

Користь для здоров’я від вживання пива стає помітною, якщо це робити в помірних кількостях. Деякі з переваг вживання пива:

Профілактика раку

Флавоноїд ксантохумол міститься в хмелі, який зазвичай використовують у пивоварінні. Виявлено, що він відіграє важливу роль у профілактиці раку, особливо раку передміхурової залози. Пиво за своїми антираковими властивостями нічим не поступається червоному вину.

Зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань

Пиво містить вітамін B6, який захищає від хвороб серця, запобігаючи накопиченню сполуки під назвою гомоцистеїн. Пиво також має властивості розріджувати кров і перешкоджає утворенню тромбів у коронарних артеріях. Помірне споживання пива знижує ризик запалення, однією з основних причин розвитку атеросклерозу.

Підвищення щільності кісток

Помірне вживання пива призводить до підвищення щільності кісткової тканини, тим самим запобігаючи ризику переломів та остеопорозу.

Профілактика цукрового діабету

Різні дослідження показали, що помірне вживання пива знижує ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу.

Профілактика анемії

Пиво є гарним джерелом вітаміну В12 та фолієвої кислоти, дефіцит яких може призвести до анемії. Вітамін В12 також має важливе значення для підтримки нормального зростання, гарної пам’яті та концентрації уваги.

Антигіпертензивні властивості

Встановлено, що регулярне вживання пива призводить до більшого зниження артеріального тиску, ніж регулярне вживання такої кількості вина або інших спиртних напоїв.

Профілактика старіння

У пиві міститься вітамін Е – потужний антиоксидант, який підтримує здоровий стан шкіри та уповільнює процес старіння. Також пиво підвищує потенцію.

Профілактика «жовчних» хвороб

Регулярне вживання помірної кількості пива знижує рівень холестерину та концентрацію жовчі в організмі, що призводить до зниження ризику утворення каменів у жовчному міхурі.

Профілактика недоумства та ішемічної хвороби серця

Вживання пива підвищує рівень “хорошого холестерину” на 10-20%, тим самим знижуючи ризик розвитку деменції та серцево-судинних захворювань.

Профілактика проблем із травленням

Пиво має низку стимулюючих ефектів на травну систему. Вони включають стимуляцію вироблення гастрину, шлункової кислоти, холецистокініну та панкреатичних ферментів.

Профілактика утворення ниркового каміння та остеопорозу

Пиво містить велику кількість калію та магнію, але маленьке – натрію. Це призводить до зниження ризику утворення каменів у нирках. Кремній, що міститься в пиві, також легко засвоюється організмом, додатково захисний ефект проти остеопорозу.

Боротьба зі стресом

Як і інші алкогольні напої, пиво зменшує стресу і сприяє нормалізації сну.

Сечогінні властивості

Пиво діє як сечогінний засіб, а також значно збільшує сечовипускання. Це сприяє підвищенню виведення токсинів та відходів з організму.

Очищення шлунково-кишкового тракту

Пиво – джерело розчинних волокон, що сприяють очищенню травного тракту.

Не забуваємо, що надмірне вживання пива викликає залежність, що дуже небезпечне для здоров’я та зводить нанівець будь-які корисні ефекти.

Коментувати

Останні новини