SAVOR прославляє мистецтво поєднання крафтового пива та їжі


SAVOR прославляє мистецтво поєднання крафтового пива та їжі

Завтра День незалежності Америки, тож Лотте Пеплоу, посол американського крафтового пива в Європі від Асоціації пивоварів, є додаткова причина повідомити про особливу подію, присвячену поєднанню американського крафтового пива та їжі.

SAVOR прославляє мистецтво поєднання крафтового пива та їжі

Коли світ гастрономії та американське крафтове пиво стикаються, результат стає не менш ніж сенсаційним. Зіткнення, про яке йде мова, SAVOR, не схоже на жодне інше, і відбулося нещодавно в The Anthem у Вашингтоні, округ Колумбія. Протягом однієї ночі гурмани та любителі пива могли насолодитися широким асортиментом продумано підібраних поєднань пива та їжі в ексклюзивній та унікальній кулінарії
феєрія.

Щорічна подія SAVOR, організована Асоціацією пивоварів, об’єднує 110 американських крафтових пивоварень, які пропонують 225 сортів пива з 65 вишуканими маленькими шматочками. Кожну страву готує головний шеф-кухар Асоціації пивоварів та міжнародний експерт із поєднання пива та їжі Адам Дюлі, який підтримує команда шеф-кухарів, удостоєних нагород. Зараз у своєму 11-му році, SAVOR є Меккою для гастрономів і приваблює 2500 гостей з усієї Америки та інших країн.

SAVOR також є гарячим квитком для пивоварень. Пивовари беруть участь у лотереї, щоб бути обраними, а потім представляють два сорти пива, які вони хочуть продемонструвати. Дюлі та команда оцінюють сорти пива та створюють ідеальне поєднання, яке демонструватиме смак пива та їжі. Результат настільки далекий від пінти та пачки свинячих подряпин, як може собі уявити будь-який любитель пива!

Адам Дулі пояснює, що потрібно для координації SAVOR: «Планування заходу починається через 12 місяців, але справжнє «м’ясо на кістках» відбувається з січня по червень. Найбільшою проблемою є організація макета, тому що понад 220 сортів пива потрібно розмістити в робочому потоці, а відповідній страві для кожного пива потрібно призначити місце розташування кухні, карту та план обслуговування».

SAVOR відрізняється від більшості пивних заходів тим, що надає учасникам можливість поспілкуватися з людьми, які стоять за пивоварнею та пивом. Власники пивоварні та/або самі пивовари присутні на кожній станції, щоб розлити пиво, розмовляючи та спілкуючись із гостями. Це дозволяє любителям пива ближче познайомитися з деякими з «рок-зірок» американського світу крафтового пивоваріння, що допомагає підвищити їхній загальний досвід SAVOR.

Як сказав Мет Лінсекум, засновник Fremont Brewing Co: «SAVOR — це особлива подія, тому що люди, які її відвідують, роблять це зі справжнім наміром. Вони тут, тому що вони справді люблять крафтове пиво, і вони заздалегідь обирають саме те поєднання, яке хочуть спробувати».

Навіть найголоднішому гостю може бути важко спробувати всі пари. Я старався з усіх сил…

Мої шість найкращих пар

SAVOR прославляє мистецтво поєднання крафтового пива та їжі
  • Чорний вівторок у портфелі Bruery з липким ірисковим пудингом, вершками та імбиром. Насичене поєднання імперського стауту, витриманого в портвейні, витриманого на винограді сорту сира, із солодким десертом із ірисками та легкими прянощами.
  • Oskar Blues Brewery Imperial Stout, витриманий у порту та бочках від житнього віскі, зі смаженим біфштексом, смаженим інжиром місо. Чудове поєднання смаків поєднується в ідеальній гармонії.
  • Maui Brewing Co Pineapple Mana Wheat з обгорткою салату з крабового сала, де ніжна солодка нота пива поєднується з мінеральністю краба.
  • Приманка Country Boy Brewing Co Key Lime Cougar з севіче, кокосом і лаймом. Нота смаку лайма в пиві ідеально доповнювала маринад лайма в страві, надаючи посиленого смаку.
  • DC Brau Brewing Co Imperial Oatmeal Stout з підпаленими кінчиками та салатом з фенхелю. Підгорілі кінчики — це обвуглені кінчики пивної грудки, які в результаті мають більше кольору та смаку. Вони відповідають інтенсивності смаженого солоду в пиві.
  • Hardywood Park Craft Brewery Cuvee Peach Tripel з місо-тріскою, картопляним пюре. Фруктові ефіри та тонкі нотки білого перцю та жимолості в пиві чудово контрастували з солоним відтінком тріски зі смаком місо.

SAVOR — це унікальний кулінарний досвід у світі крафтового пива, який варто відвідати, якщо ви плануєте поїздку до Вашингтона в червні.

У Великій Британії американське крафтове пиво можна знайти в роздрібних інтернет-магазинах, таких як Athletic Brewing, Cascade Club, the Malt Miller, Beer Merchants і Beer Gonzo, або в окремих пляшкових магазинах, поза ліцензіями, онлайн-службами передплати, супермаркетах і окремих паби та бари.

Про Асоціацію пивоварів

Асоціація пивоварів (BA) — це некомерційна торгова асоціація, яка займається невеликими та незалежними американськими пивоварами, їх пивом і спільнотою любителів пивоваріння.

BA представляє понад 5700 пивоварень США. Печатка незалежного крафтового пивовара BA є широко поширеним символом, який відрізняє пиво малих і незалежних крафтових пивоварів.

BA організовує такі заходи, як World Beer Cup, Great American Beer Festival, Craft Brewers Conference та BrewExpo America, SAVOR: An American Craft Beer and Food Experience, Homebrew Con, National Homebrew Competition і American Craft Beer Week.

BA видає журнал The New Brewer, а Brewers Publications є найбільшим видавцем пивоварної літератури в США.

Любителів пива запрошуємо дізнатися більше про динамічний світ крафтового пива на CraftBeer.com і про домашнє пивоваріння через Американську асоціацію домашніх пивоварів BA та безкоштовний мобільний додаток Brew Guru.

Схожі записи: