AB InBev вп'яте проведе конкурс для пивоварів-конгресменів


AB InBev вп'яте проведе конкурс для пивоварів-конгресменів

AB InBev запускає п'ятий щорічний конкурс для пивоварів Brew Across America за підтримки Конгресу США.

Партнером заходу стане республіканець Глен Томпсон, голова Комітету із сільського господарства. Кухарям належить зварити унікальне пиво із використанням місцевих інгредієнтів. Конкурс проводять для зміцнення зв'язку пивоваріння та політики та забезпечення державної підтримки сектору.

Конкурс Brew Across America був вперше проведений у 2017 році в рамках ініціативи Brew Democracy, яка націлена на просування ідеї демократії та об'єднання представників різних політичних поглядів у боротьбі за кубок Brew Democracy.

Минулого року організатори додали умову, що кожен учасник конкурсу має працювати у парі з представником протилежних політичних інтересів. У 2021 році п'ять демократів та п'ять республіканців із семи різних штатів взяли участь у програмі на п'яти пивоварнях AB InBev у США. У 2022 році участь у змаганні візьмуть участь шість пар пивоварів, які приготують пиво на підприємствах компанії у Каліфорнії, Колорадо, Нью-Гемпширі, Міссурі та Вірджинії.

Восени найкращі команди змагатимуться за кубок Brew Democracy Cup на фінальному етапі Brew Across America у Вашингтоні. Переможця обере журі – до нього увійдуть пивні експерти та представники ЗМІ.

Схожі записи: