Українське пиво

AB InBev Efes Ukraine підтримує Україну та українців

Автор: Олег Пивнюк
Abinbev Efes Україна

Попри те, що броварні AB InBev Efes Ukraine, які знаходяться в Миколаєві, Чернігові, Харкові, наразі зачинені, компанія робить все можливе, аби підтримати Україну і українців: у співпраці з ОДА і благодійними фондами забезпечує людей у своїх домашніх регіонах (Миколаїв, Харків, Чернігів) і Києві продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, водою та паливом.

«Допомога нашим людям і місцевим громадам завжди була і залишається нашим головним пріоритетом», – відзначає в.о. генерального директора AB InBev Efes Ukraine Денис Хренов.

На сьогодні уже 3 млн банок гуманітарної питної води були налиті в бельгійському Льовені і доставлені в регіони, які найбільше цього потребують, а у партнерстві з бельгійським ритейлером Colruyt та фармацевтичною компанією New Pharma AB InBev постачає ліки, продукти харчування та засоби гігієни. Крім того, AB InBev уже пожертвувала до благодійних установ 1 млн доларів. Пожертви співробітників склали ще близько 1 млн доларів.

Надзвичайно яскравим проектом на підтримку України і українців став запуск у Великій Британії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Франції, Польщі, Данії, Австрії, Швейцарії, Колумбії та Бразилії найпопулярнішого українського пива – «Чернігівське». Весь прибуток буде розподілено між визначеними неурядовими організаціями, включаючи Caritas International, для підтримки зусиль з надання гуманітарної допомоги. AB InBev гарантує щонайменше 5 мільйонів доларів від цієї ініціативи.

У співпраці з місцевими благодійними фондами компанія забезпечує людей у своїх домашніх регіонах (Миколаїв, Харків, Чернігів), а також Києві продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, водою та паливом. Тільки за останній час через Український продовольчий фонд “Food Foundation UA”, Caritas Ukraine, Eventroom_ua для незахищених верств населення Харківщини, Миколаєвщини та Чернігівщини було передано більше ніж 30 тон продуктів тривалого зберігання (крупи, макарони, консерви), побутову хімію та засоби гігієни. Розвозити допомогу на місцях допомагали волонтери. Вони розподіляли продукти серед людей похилого віку, інвалідів, соціально незахищених верств населення та мешканців, які найбільше постраждали від російської агресії. У числі волонтерів і активістів є і співробітники компанії, які всією душею прагнуть допомогти своїй малій батьківщині і людям, які цього потребують. Компанія й надалі буде підтримувати людей в домашніх регіонах, щоб допомогти пережити найскладніші часи, які випали на долю України і українців.

Коментувати

Останні новини