Популярність Heineken зростає завдяки підвищеному попиту на пиво


Популярність Heineken зростає

Популярність Heineken зростає завдяки підвищеному попиту на пиво, але компанія прогнозує зниження рентабельності у 2023 році.

Компанія Heineken у понеділок повідомила про вищі, ніж очікувалося, доходи за перше півріччя, оскільки споживачі купували більше пива, незважаючи на тиск з боку зростання вартості життя, але другий за величиною пивоварний завод у світі зіткнувся зі зростанням витрат споживачів, що знижує запланований розмір прибутку в наступному році.

З урахуванням Heineken, найбільш продаваного в Європі лагеру, а також сидру Tiger, Sol і Strongbow, компанія продала більше пива, ніж очікувалося, з розширенням у всіх регіонах, а виторг і прибуток був вищим за середньоринковий.

Генеральний директор компанії Дольф ван ден Брінк заявив, що ринок пива виявився дуже стійким, і поки що немає жодних ознак того, що зростання вартості життя стримує вживання алкоголю.

Heineken повторила свій прогноз про те, що її маржа буде стабільною або незначно збільшиться цього року, але на 2023 компанія заявила, що тепер її метою є збільшення операційного прибутку на менший відсоток, ніж планувалося раніше.

Раніше Heineken ставила собі завдання збільшити свій операційний прибуток до 17% в 2023 році, але вже поставила під сумнів досягнення цієї мети через різке підвищення собівартості. Ринкові очікування до результатів понеділка становили 16%, як і першій половині 2022 року.

Фінансовий директор Гарольд ван ден Брук сказав, що стрибки вартості таких ресурсів, як ячмінь або алюміній, залишаться важливим фактором у 2023 році, незважаючи на невелике зниження останнім часом з огляду на хеджування 12 на 18 місяців уперед.

Він додав, що компанія проводить оцінку, щоб переконатися, що вона зможе працювати без природного газу у разі припинення постачання з Росії.

Схожі записи: