Українське пиво

Пиво Арсенал Міцне

Арсенал — торговельна марка пива, що належить та виробляється в Україні на виробничих потужностях компанії Carlsberg Ukraine. Торговельна марка була виведена на ринок  у листопаді 2003 року.

Всупереч розповсюдженій думці про те, що міцному пиву штучно “підвищують градус”, – можна навести багатовікову традицію приготування цього напою північними народами Європи. Там варили особливе зимове пиво, що відрізнялося підвищеною міцністю. Цей напій був дуже поживний і добре зігрівав. До сьогодні міцне пиво особливо шанують в Англії, Шотландії, Ірландії, Франції, Чехії, Польщі, Бельгії.  Країни Західної Європи постійно змагаються, хто зварить найміцніший хмільний напій у світі. 2010 року англійці випустили пиво міцністю 41%, а 2012-го їхні північні сусіди — шотландці — зварили хмільний напій з рекордним вмістом алкоголю — 65%.

Серед найпопулярніших сортів міцного пива у світі можна виокремити “Бок” і “Фестбір”. В Україні теж є схожі сорти — “Арсенал Міцне” — світле пиво з підвищеним вмістом алкоголю, що утворюється завдяки підвищеній кількості солоду й хмелю в суслі та природному процесу бродіння. До речі, саме цей сорт визнали 2012 року в Україні пивом №1 за міцністю. За підсумками конкурсного відбору національної премії “Бренд року — 2012” торговельна марка стала переможцем у категорії “Міцне пиво” у номінації “Бездоганна якість”.

Характеристики Арсенал Міцне:

Сорт: lager
Колір: світле
Фільтрація: фільтроване
Пастеризація: пастеризоване
Щільність: 16%
Вміст алкоголю: 7.4%
Калорійність: 62 ккал на 100 грамів продукту
Склад: вода, солод ячмінний світлий, ячмінь, дввокис вуглецю, дріжджі пивні, хміль.

Рекомендовано вживати охолодженим. Строк придатності: 6 місяців.

Коментувати

Останні новини