Українське пиво

Пол Хелсі: Я так пишаюся тим, чого досягла Purity

Автор: Олег Пивнюк
Пол Хелсі: Я так пишаюся тим, чого досягла Purity

Співзасновник Пол Хелсі йде у відставку з поста генерального директора Purity Brewing в кінці цього тижня. Тут він особисто дивиться на розвиток бізнесу.

Пол Хелсі: Я дуже пишаюся тим, чого досягла Purity
Пол Хелсі, співзасновник Purity Brewing Co. Фото: Purity Brewing Co

Після майже 40 років роботи в індустрії напоїв я вирішив, що потрібно змінити спосіб життя. Це було нелегко прийняти рішення, але це було зумовлено моїми особистими обставинами та цікавими останніми роками.

Коли ми з Джимом вперше створили Purity майже 18 років тому, чи думав я, що ця подорож приведе нас туди, де ми зараз? Невже мені ecker подобається!

Я надзвичайно пишаюся тим, чого ми досягли за ці роки:

  • Пивоварня, яка постійно виробляє пиво світового класу, яким користуються багато пуритан по всій країні
  • Пивоварня, яка з першого дня ставила екологічність в основу свого бізнесу
  • Команда Purity, яка щиро піклується про бізнес і нашу спільноту

Перш за все, нічого з цього не було б досягнуто без наших лояльних пуритан – вас, наших клієнтів, постачальників, інвесторів, зацікавлених сторін та акціонерів. Ви всі зробили для мене цю подорож особливою.

У мене ніколи не було жодного дня, працюючи в цій галузі, щоб мені не сподобалося по-справжньому. Ніколи клопоту…

Проте з 1 липня я перейду на посаду невиконавчого директора Purity Group і передам повсякденне управління нашій чудовій команді вищого керівництва та дуже здібному Енді Меддоку, який займе посаду генерального директора.

«Життя дорогоцінне»

Я все одно буду брати участь, просто не буду робити щодня. Лише відвідувати засідання ради та керувати спеціальними проектами.

Ми з моєю довгостроковою партнеркою Тарою, яку багато з вас знають, і я зав’язуємо себе узами шлюбу в серпні і на 100% переїжджаємо до Божої власної країни, Хебденського мосту.

Втрата стількох близьких друзів за останні роки змусила мене зрозуміти, наскільки цінне життя. Ми з Тарою хочемо цінувати цей час разом.

Я повністю впевнений, що Purity, PureCraft Bar & Kitchen, а тепер і Pure Booch реалізують весь свій потенціал протягом найближчих років, і я з нетерпінням чекаю їхнього зростання.

Так що поки це не до побачення, але до скорої зустрічі. Для тих із вас, кого я не побачу в найближчі тижні, я щиро вдячний за підтримку та дружбу.

Чистота — це чудова подорож, яку я ніколи не забуду.

Здоров'я,
Павло

Коментувати

Останні новини