Українське пиво

Трохи більше третини підприємств гостинності наразі прибуткові

Автор: Олег Пивнюк
Трохи більше третини підприємств гостинності наразі прибуткові

Згідно з новим опитуванням, лише 37% підприємств гостинності у Великобританії є прибутковими. Найбільшими факторами є зростання вартості енергії (74%), товарів (55%) та робочої сили (54%).

Трохи більше третини підприємств гостинності в даний час прибуткові

Опитування, проведене Британською асоціацією пива та пабів (BBPA), Британським інститутом корчменства (BII) і UKHospitality, було проведено майже через рік після того, як уряд оприлюднив свою стратегію відновлення гостинності. Це мала на меті підвищити стійкість сектора за рахунок підвищення прибутковості та розміщення пабів, барів і ресторанів у центрі планів по відродженню місцевої економіки після пандемії.

Однак картина для підприємств гостинності залишається похмурою: майже половина (45%) змушена скоротити години роботи, щоб уникнути закриття назавжди, і кожен шостий повідомляє, що у них немає грошових резервів.

Тепер лідери гостинності закликають уряд визнати внесок, який їхній бізнес може зробити в економіку, відзначаючи, що менше однієї третини (28%) зараз розглядають можливість інвестування через складний економічний клімат.

Група виділяє три ключові пріоритети, щоб повернути сектор у правильне русло:

  • подолання поточних інфляційних зустрічних вітрів, які стикаються з сектором
  • реформи, які розкриють потенціал зростання
  • і новий режим оподаткування та інвестицій, який сприяє стійкому та продуктивному сектору гостинності.

У спільній заяві BBPA, BII та UKHospitality заявили: «Ці цифри надзвичайно тривожні та демонструють критичну ситуацію, в якій зараз перебувають готельні підприємства по всій країні.

«Враховуючи шанс, наша галузь має величезний потенціал зростання та здатність відігравати вирішальну роль у вирівнюванні громад у кожній частині Великобританії. Але замість цього ми все ще намагаємося встати на ноги після неспокійних двох років.

«За останні кілька тижнів інфляція досягла рекордного рівня, а витрати на основні інгредієнти та комунальні послуги різко зросли, тоді як довіра споживачів різко впала, що призвело до зменшення кількості клієнтів у наших закладах.

«Ми переживаємо ідеальний шторм, але ми не можемо триматися вічно. Нам потрібна допомога якомога швидше, перш ніж витрати на ведення бізнесу змусять заклади закритися назавжди».

Коментувати

Останні новини