Українське пиво

Пивзавод “Трехсосенский” визнано банкрутом

Автор: Олег Пивнюк
Пивзавод "Трехсосенский" визнано банкрутом через 18 млрд рублів боргів

ТОВ «Завод Трехсосенский» екс-депутата самарської Облдуми Михайла Родіонова стало банкрутом через борг у 18 млрд рублів (11 млрд грн). Щодо пивоварної компанії розпочали конкурсне провадження.

Підприємство розташоване в Димитровграді Ульяновської області, але зареєстроване в Самарі.

У серпні 2019 року ФНС провела перевірку і притягнула підприємство до відповідальності за ухилення від податків на суму 11 млрд рублів, куди входять несплата ПДВ на 1,7 млрд рублів, акцизів на 4,8 млрд, несплата податку на прибуток у розмірі 919 млн рублів. Також у підприємства набігла пеня в розмірі 3,5 млрд рублів і залишився несплачений штраф на 236 млн руб.

Михайло Родіонов звернувся до суду із заявою про банкрутство компанії. Уже після його звернення податкова продовжила перевірки і нарахувала ТОВ «Завод Трехсосенский» іншу заборгованість, за 2017-2018 роки, на суму 7 млрд рублів. Так у компанії сформувався борг у 18 млрд.

У січні 2020 року на підприємстві запроваджено процедуру спостереження, а 11 жовтня 2022 року арбітраж визнав «Трехсосенский» банкрутом і ввів відносно компанії процедуру конкурсного провадження.

Коментувати

Останні новини