SIBA – Товариство незалежних пивоварів


SIBA - Товариство незалежних пивоварів

Товариство незалежних пивоварів (раніше Асоціація малих незалежних пивоварів, або SIBA) – це організація, яка представляє інтереси незалежних пивоварних компаній у Великій Британії. Заснована в 1980 році, вона була покликана боротися із системою pub-tie, за якої великі пивовари володіли 80% пабів у Великій Британії. У 1995 році вона змінила свою назву, щоб відобразити мінливі устремління своїх членів, але зберегла свій первісний акронім.

Пітер Остін був ініціатором створення SIBA та першим головою групи. Під його керівництвом SIBA протягом 21 року вела кампанію за введення у Великій Британії прогресивної системи мит на пиво, за якої невеликі броварні платили б менше податків на свою продукцію. Така система зрештою була прийнята тодішнім канцлером Гордоном Брауном.

Завдяки зростаючому авторитету та успіху у проведенні кампаній, SIBA стала представляти широкий спектр незалежного пивоварного сектору Великобританії. У 2010 році газета The Guardian повідомила, що в 2009 році продажі членів SIBA зросли на 4%, а у невеликих членів, які варять менше 350 барелів на тиждень і становлять переважну більшість членів SIBA, обсяг продажів зріс на 8,5%. Головою SIBA зараз є Рой Алкін, власник Boss Brewing Company.

SIBA прагне забезпечити високу якість продукції своїх членів і членство в асоціації зумовлене дотриманням Кодексу практики та статуту.

Раніше SIBA брала участь у Великому британському фестивалі пива з пивом із числа переможців Національного конкурсу SIBA.

У грудні 2003 року SIBA запустила схему прямих поставок (DDS), щоб допомогти малим пивоварам просувати, продавати та розповсюджувати своє пиво у місцевих пабах, невеликих магазинах та роздрібних мережах. Система, що працює через Інтернет, полегшує торгівлю між “мікропостачальниками та макроспоживачами”.

Схожі записи: