У готелі Кельна замість води з крана ллється пиво


Пиво з крана замість води

Готель у старому місті Кельна придумав для своїх постояльців дещо справді цікаве. В номерах є постійний запас кельша. Пиво ллється прямо з крана у ванній кімнаті.

Пройшло добрих сім років з того часу, як у Кельні відкрився Hotel zur Malzmühle. Спочатку було вирішено, що він стане справді чимось особливим. У деяких ванних кімнатах, крім водопровідного крана, є кран, з якого ллється місцеве пиво кельш (Kölsch).

Одна з таких кімнат – так звана «спальня пивовару». Назва була дуже очевидна для бутік-готелю, який зосереджений саме на пивній культурі.

«Ми порушили тему пивоваріння у всьому готелі, тому що саме вона стояла біля витоків нашої компанії», — пояснюють Беттіна Дюльфер та Йоханнес Хемме, кому належить готель.

Всі ліжка виглядають, як величезні дерев’яні бочки. Але щоб запропонувати гостям справді щось особливе, готельєри придумали крани з кельшем.

Звичайно, пиво не тече з-під крана 24 години на добу, як звичайна вода. За запитом відвідувачів персонал прикріплює у ванній бочці кельша, яка й постачає згодом кран напоєм. За словами Хемме, гості готелю мають бронювати цю послугу заздалегідь з міркувань гігієни.

Пивний кран вже отримав дуже хороші відгуки від відвідувачів Hotel zur Malzmühle.

«Кран високо оцінено. Він приносить справжнє задоволення гостям номери, що дозволяє нам відрізнятись від інших готелів», – розповідає Дюльфер.

Будь-хто, хто зараз подумає, що готель – це чудове місце для вечірки, буде розчарований. Його власники не хочуть, щоб гості влаштовували галасливі заходи. З цієї причини кільш доступний тільки в 5-літрових бочках. Більше того, у «пивному номері», як і в інших номерах, можуть розміститися щонайбільше дві людини.

«Цей номер часто замовляють на весілля або іменини», — підсумовує Дюльфер.

Цей двомісний номер має 189 євро за ніч.

Схожі записи: