Безалкогольне пиво в Німеччині: зростання продажів на 74% за 10 років


Безалкогольне пиво в Німеччині: зростання продажів на 74% за 10 років

Безалкогольне пиво стає все більш популярним у Німеччині. 2021 року в країні було вироблено цілих 411 мільйонів літрів безалкогольного пива на суму близько 358 мільйонів євро (15 млрд гривень). Багато популярних сортів і виробників пива стали випускати у продаж і безалкогольний варіант своїх напоїв.

Як повідомило Федеральне статистичне відомство Німеччини (Destatis), обсяги виробництва безалкогольного пива, призначеного для продажу, за останні десять років збільшився на 74,1%. У 2011 році показник був лише на рівні 236 мільйонів літрів.

Ще одним трендом, що набирає популярності останні кілька років є пивні напої з різними смаками, такі як, наприклад, Radler. Вони мають менший відсоток алкоголю, аніж класичне пиво, але їх не можна віднести до повністю безалкогольних напоїв.

Їхнє виробництво також збільшилося за останні десять років: з 326 мільйонів літрів у 2011 році до майже 403 мільйонів літрів у 2021 році. Це відповідає збільшенню на 23,6%. Таким чином, порівняно з десятьма роками зростання значно нижче, ніж у виробництві безалкогольного пива, пише aussiedlerbote.de

Важко сказати точні причини, чому за останні 10 років у Німеччині відбулося зростання популярності безалкогольного пива та пивних напоїв. Швидше за все, однією з причин може бути зміна життя молодого покоління в Німеччині.

Не йдеться про зниження споживання звичайного пива. Просто молоде покоління може розділяти для себе алкогольний відпочинок та відпочинок із безалкогольними чи слабоалкогольними напоями. Збільшення вибору на полицях магазинів може дати такий результат.

За матеріалами журналу “Пивное Дело”.

Схожі записи: