Українське пиво

«Криниця» випустила IPA із хмелем Sabro

Автор: Олег Пивнюк
«Криниця» випустила IPA із хмелем Sabro

Пивоварна компанія «Криниця» доповнила лінійку «Пивної карти» новим сортом Sabro IPA . Його особливостями стали каламутність та соковитість.

Пиво Sabro IPA – нефільтрований неосвітлений сорт. Це означає, що пиво розлито з бродіння танків без додаткового освітлення. Тому на дні пляшки може спостерігатись легкий дріжджовий осад. Воно зроблено з використанням хмелю Sabro , який має яскраві смакові характеристики і чудово передає аромати мандарину, кокосу, тропічних і кісточкових фруктів, відтінки кедра.

Поєднання Sabro з дріжджовими нотами створили багатий складний смак та аромат нового сорту пива. Хмелева гіркота помірна, тому що були враховані побажання і поціновувачів, і любителів пива.

«У наповненому келиху на світлі пиво відрізняється незвичайним помаранчевим кольором та каламутністю, як апельсиновий нектар. Мутності та соковитості вдалося досягти завдяки використаній сировині, спеціальній технології виробництва та професійному підходу до своєї справи» , — йдеться у прес-релізі компанії.

Новинка вже надійшла у продаж у фірмових магазинах «Криниці». Найближчим часом Sabro IPA з’явиться і в інших постійних точках продажу компанії.

Коментувати

Останні новини