Українське пиво

Олександр Кіжук очолив «Брестське пиво»

Автор: Олег Пивнюк
Олександр Кіжук очолив «Брестське пиво»

Пивоварне підприємство ВАТ «Брестське пиво», контрольний пакет акцій якого у серпні минулого року викупив концерн «Мульті Груп» , повідомило про призначення на посаду директора компанії Олександра Кіжука .

Під керівництвом нового директора компанія планує вийти на міжнародний ринок, запустити винне виробництво та наростити потужності вже існуючих ліній.

– Плани у нас амбітні. Найближчим часом презентуємо кілька нових сортів, збалансуємо портфель. Надалі дивитися у бік безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, сидрів та енергетиків. Кожен напрямок вимагає модернізації виробництва, чим, зокрема, ми й займемося. Одна із стратегічних цілей – забезпечити нашим продуктом власну країну та вийти на ринки Росії, України, Польщі та Казахстану , – коментує своє призначення Олександр Кіжук. — Ринок пива нехай складний, але дуже цікавий. Мені подобається працювати з повним ланцюжком створення продукту: від розробки до продажу. Я радий стати частиною команди «Брестське пиво» та разом із нею рухатися до наших цілей. Упевнений, компанія стане цікавою для співробітників, партнерів та споживачів .

Олександр Кіжук — людина з великим досвідом управління та розвитку виробничих підприємств, яка до цього керувала пивоварною компанією «Криниця». Останні 1,5 роки керував дистриб’юторською компанією «Вітрум плюс».

Коментувати

Останні новини