Українське пиво

Valaduta та Bierbank випустять спеціальний сорт для Vulitsa Ezha. Beer Edition

Автор: Олег Пивнюк
Valaduta та Bierbank випустять спеціальний сорт для Vulitsa Ezha. Beer Edition

За тиждень у Мінську пройде пивний фестиваль від організаторів Vulitsa Ezha, де буде представлено понад 200 сортів крафту, а учасники фуд-корту приготують близько 100 страв спеціально «під пиво». Особливістю заходу стане сорт Vulitsa Ezha New England IPA , який зварений ексклюзивно у колаборації з місцевими пивоварнями Valaduta та Bierbank. Спробувати його можна буде лише на фестивалі 25-26 вересня у парку Dreamland.

Це фактурний ель у стилі NEIPA із фруктово-тропічним характером. Це напій з витонченим хмелевим характером та акцентом на стиглих фруктах із зерновими нотами. Його зовнішній вигляд дуже фотогенічний, а непрозорість і легкий серпанок робить його справжнім інстаграмним напоєм. Найкраще до нього підійдуть страви зі смаженими морепродуктами, гостра піца чи паста.

При варінні пивовари використовували солод Pilsner, а також вівсяні та пшеничні пластівці. Саме вони надали пиву легкої замутненості, бархатистої і вершкової текстури.
Максимальний аромат пиву надають сорти хмелю Citra та Mosaic, додані наприкінці варіння, на вірпул, а також на сухе охмелення. Пиво зброджувалося штамом дріжджів зі східного узбережжя США, який підкреслює та посилює ароматні властивості хмелю. Напій містить 6,7% алкоголю та має показник гіркоти 30 IBU.

За виробництво такого особливого фестивального напою відповідала спільна команда Valaduta та Bierbank, оскільки крім класичних сортів майстри не бояться експериментувати з неординарними. У варінні взяв участь і організатор Vulitsa Ezha. Beer Edition Єгор Ритвінський.

Великий пивний фестиваль Vulitsa Ezha. Beer Edition – це захід про культуру крафтового пива, просування місцевих майстрів пивоварної індустрії та знайомство білорусів з процесом правильного виготовлення пива. Вперше на одному майданчику зберуться 47 локальних та зарубіжних пивоварень, а також шість великих компаній-імпортерів пивної продукції.

У програмі — пивний лекторій з лекціями від майстрів індустрії, паб-квіз із подарунками, дизайнерський маркет від ремісників та великий концерт. На вході гості зможуть придбати фірмові фестивальні келихи для дегустації, а також отримають жетони для голосування за сорт пива, що сподобався, у премії Beer Awards.

Коментувати

Останні новини