Українське пиво

Продаж пива в Канаді впав на 7,3% порівняно з 2021 роком

Автор: Олег Пивнюк
Продаж пива в Канаді впав на 7,3% порівняно з 2021 роком

Канадські пивовари повідомляють, що загальний обсяг продажу пива впав на 7,3% порівняно з минулим роком. У натуральному вираженні продажі пива виявилися на 8,3% нижчими за допандемічний рівень.

Загальний обсяг продажу пива в провінції Ньюфаундленд і Лабрадор зріс на 20,1%, але в інших регіонах попит на пиво впав як у каналі off-trade, так і on-trade. Найбільше падіння попиту зафіксували у провінціях Квебек (13,3%), Саскачеван (12,6%) та Альберта (10,7%).

Ситуація, що склалася на ринку, — наслідок пандемії. Після зняття громадських обмежень сектор почав розвиватися не за тим сценарієм, на який очікували виробники. Вплинула нестача персоналу та робочої сили, зміна графіків роботи закладів, а скорочення кількості публічних заходів у країні.

Канадці стали менше пити вдома, а продажі пива в ресторанах і пабах, як і раніше, на 35-40% нижчі за допандемічний рівень. За останні три роки споживачі перейшли на вино, міцні спиртні напої чи зельцери та готові до вживання коктейлі.

Також на стані пивного ринку відбивається інфляція. Люди намагаються скорочувати необов’язкові витрати та не бажають витрачати гроші на пиво (ціни на нього зросли на 10-15% за останні 12 місяців). Самим виробникам доводиться платити акцизи за підвищеною ставкою.

Коментувати

Останні новини